2733
2734
عنوان

هفته 37 ....نشتی کیسه آب....کمک اطفا

827 بازدید | 19 پست
امروز دوبار احساس کردم یه مایع گرم ازم خارج شد و لباس زیرم خیس شد.شفاف و بی رنگه.ممکنه کیسه آبم سوراخ شده باشه؟خیلی نگرانم
"چرا نگران باشیم؟شاید هرگز پیش نیاید!"
لزجه زور بزن یا سرفه کن ببین بازم میاد یا نه
گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این بام بنشسته در کمین پرنده ای پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
برو بیمارستان چک کنن حتمااا
گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این بام بنشسته در کمین پرنده ای پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
2738
خوب شما که ماه آخرته چرا سریع نمیری دکتر عزیزم؟؟؟ اینجا تامیک بزنی هر چقدرم جوابتو بدن دکتر نیستن که. من جای شما استرس میگیرم بخدا
دست های تو....حق من است!! حقم را کف دستم بگذار...
2706