2752
2734
عنوان

تافت برای بچه سه ساله

168 بازدید | 6 پست

خانما موهای دخترم موخوره داشت نوک چینیش کردم حالا نمیره تو موبند.تافت ضرر داره برا بچه ک بزنم ب موهاش نیاد تو صورتش.من خودم تا حالا استفاده نکردم نمیدونم عواقب داره یا ن؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تافت نزن موهای بچه داغون میشه روغن آرگان بگیر موهاشو یکم مرطوب کن سه چهار قطره کف دستت بریز بمال به سرش بعد جمع کن موهاشو 

هم تقویتیه ضرر نداره هم زیاد چرب نمیشه موهاش 

خدایا تو بساز تو بسازی قشنگ تره 💚💚                                                                                                 
2731
تافت نزن موهای بچه داغون میشه روغن آرگان بگیر موهاشو یکم مرطوب کن سه چهار قطره کف دستت بریز بمال به ...

اتفاقا تازگیا ی روغن ترکیبی گرفتم.اونو بزنم بعدش باید ببرمش حموم یا باید بمونه رو سرش؟

اتفاقا تازگیا ی روغن ترکیبی گرفتم.اونو بزنم بعدش باید ببرمش حموم یا باید بمونه رو سرش؟

نمیدونم عزیزم روغن چی گرفتی از خود فروشنده بپرس من برای موهام فقط روغن آرگان استفاده میکنم از این ترکیبی ها سر در نمیارم 

خدایا تو بساز تو بسازی قشنگ تره 💚💚