2737
2734
عنوان

پکیج های نجومی تعیین رشته

| مشاهده متن کامل بحث + 374 بازدید | 34 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الان پس تقصیر منه

در کل بحث بزرگی نبود ک بگی رابطه تموم شده 

اگه دیگه پیام نده بدون اره بهانه کرده  

اما اگه پیام بده ن فقط یکم دلخور شده 

تو رابطه این چبزا پیش میاد خب 

منتظر باش ببین چی میگه

سالهاست منتظر آمدن روزهای بهترم ولی نمی دانم چرا هنوز هم دیروزها از امروزها بهترند!
یگم بحث کردیم بعدش  پس من الان چیزی نگم؟صبحش خوب بود باهام

اخرین پیامو کی داد و چی گفتید؟

سالهاست منتظر آمدن روزهای بهترم ولی نمی دانم چرا هنوز هم دیروزها از امروزها بهترند!
2742

کنکور ی اقتصاد و ب نفع دولته.

اگر ۵۰۰هزارنفر شرکت کنن تفری ۵۰ تومن برای ثبت نام بدن ببنید چقدر میشع. 

حالا قلم چی و حرف اخر و.... اینا رو بیخیال

۹ اسفند ۱۴۰۲ خاطره‌ی تلخ از دست دادن توست. دلگیرم ازت خدا                                                     هزاربار خاطراتت دوره کردم   هنوزم مرگت رو باور نکردم   تو نیستی خونه بی تو سوت و کوره     الهی خواهرم دورت بگردم
اونجا ترسیدم شناسایی شم  ببین یه آزمون داشت چند روز پیش منم دارم این آزمون و قبل امتحان پیام ...

این چقدر دوست منه خیلی خود خواهد من سوالا رو میگفتم بهش اون به من نمی گفت که نمره خودش بهتر شه

من هیچکس نیستم من میام اینجا روحیم خوب شده نه که خودم بهتون ثابت کنم 🖤
2740
آخریش من دادم  بهش گفتم من همینجوری پرسیدم سر صحبت باز تو متوجه نمیشی و منفی نگری اونم گفت مغ ...

بحثون از چیزی ک فک می کردم خیلی بیشتر بود

هر دو تاتون انگار دلتون پر بود از قبل خودتونو خالی کردید

این پیام اخر و ک دادی انگار این تویی ک نمیخوایش دیگه و قهر کردی

اگر سوتفاهی هس حلش کنید با صحبت ن اینکه بگید مهم نیست دیگه

ولی خب من تو رو رابطتتون نیستم ممکنه طرفتون کلا از این بدبین ها باشه یا مثلا تویی ک طرفو درک نمی کنی

نمیدونم عشقتون به هم‌ چطوریه؟ 

رابطتتون محکمه یا از اوناست ک فقط برای سرگرمیه و وقت گذرونیه!

تو همه اینا نوع جواب دادن فرق می کنه

اگر طرفتون ادم حسابیه بهش پیام بدید و باهم صحبت کنید و اختلاف هارو کنار بزارید 

اما اگه میدونی با پیام دادن خودتو زشت می کنی و طرفم ضایع ات می کنه یا بعدا میزنه تو سرت ک تو خودت دوباره پیام دادی اینکارو نکن

بزار بیاری بعد بهش فکر کن

عزیزم تاپیک مال قبله به تاریخ نگاه کنید😇

چه آزمونی سطحش بالاتره سنجش یا ماز

ندادم ولی میگن ماز سطح بالاتره و همچنین پاسخنامه جامع تری داره 

آخریش من دادم  بهش گفتم من همینجوری پرسیدم سر صحبت باز تو متوجه نمیشی و منفی نگری اونم گفت مغ ...

عزیزم بالا جوابتو دادم پیامتو خونده بودم👆🏻

2706