2733
2734
دختر من داره ده کاهش تموم میشه و از چهار ماهگی فقط تو خواب شیر میخوره و من این مدت با بدبختی طی کردم حالا میخوام شیر خشک بدم اولا: در روز چند بار و هر بار چند سی سی می دین روی قوطی نوشته هفت بار هر بار210عمرا دخترم آنقدر بخوره دوما: چه شیر خشکی مناسبتر؟ الان دارم اپتامیل میدم شکمش شل شده به خاطر شیره؟ سوما:من عذاب وجدان دارم که میخواد شیر خشک بخوره شما اینطوری نیودید
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
دخترمن رفلاکس داره ودکترش گفته ببلاک ای آربخوره شیرخوردنش قاعده خاصی نداره هروقت گشنش میشه چارشماره براش درست میکنم بعضی وقتها بیشتر میخوره بغضی وقتها کمتر دخترم نه ماهشه اینکه میگی فقط توخواب شیرمیخوره مشکوکه به رفلاکس
♡●♡خدایا دل مرا آنقدر صاف بگردانتا قبل از پایین آمدن دستم دعایم مستجاب گردد . . . ♡●♡
2740
منم اوایل عذاب وجدان داشتم ولی الان که می‌بینم هم توپوله هم رشدقدیش خوبه می‌بینم بهترین کارو کردم
♡●♡خدایا دل مرا آنقدر صاف بگردانتا قبل از پایین آمدن دستم دعایم مستجاب گردد . . . ♡●♡
آخه دخترم خیلی شکموئه صبح که ازخواب بیدارمیشه سه تا چارشماره بعدصبحونه تابه ساعت بازی میکنه بازشیرشو میخوره میخوابه تاظهر بعدناهارشم باز میخوره تایه ساعت دوساعت بازی میکنه بعد بازم شیر میخوره بعدیکی دوساعت باز شیرمیخوره ومیخوابه
دختر اولمو فقط به خاطرعذاب وجدان شیرخودمو میدادم پدرمودرآورد تابزرگ شد وزن نمی‌گرفت ولی این دخترمو راحت بزرگ کردم
2706