2737
2739
عنوان

دیوار

92 بازدید | 20 پست

من یه جفت کفش گذاشتم برای فروش تو دیوار

کلی ادم اومدن ،اول میگن پاخور بده، بعد معلوم میشه پسرن درخواست های دوستی  و .. میدن

واقعا فرهنگ پایینه، واقعا فساد زیاده

من خودم همش تو جامعه هستم ولی چون تو غالب شغلم هستم نمیبینم کسی به هم چرت و پرت بگه

ولی از دیشب فهمیدم اوضاع خیلی خیته

کفش و لباس رو نزارین دیوار دیگه

کاش ناشناخته می ماندند، آدم هایی که فکر می کردیم بهترین اند! آن هایی که رویِ معرفتشان حساب کرده بودیم. کاش سر از کارشان در نمی آوردیم، آن رویِ سکه شان را نمی دیدیم، نقابشان را کنار نمی زدیم. کاش تصوراتمان را، اعتمادمان را، آرامشمان را؛ خراب نمی کردیم...! لیلا که شدی حرف مرا میفهمی، مجنون تمام قصه ها نامردند...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2738

کفش نزار تو دیوار

کفش یعنی از زنای... هستی

تو دیوار اینجوریه

بزار کمدا

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم🥺🥺🥺❤وقتی یکی رو میبینین بچه اش کارغلطی کرده هی بش نگید چرا نگفتی،چرا باش حرف نمیزنی،شاید اون بچه...اونوخ بااین حرف دل مادرشوخون میکنی 🧡خدایاشکرت❤🧡پروفایلم نون خالی گذاشتم،دلتون نخواد😐/مهتابی سوخته سابق،حالا کسیم نمیشناسه ها،کلا من گمنامم🥺/😔خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است😔/یه صلوات مهمونم کنین🧡❤/
کفش مجلسی بود پام نمیرفت، جا هم نداشتم هر کدوم هم یکبار یک ساعت پوشیدم

ن کلا میگم

اوضاع دیوار خیلی خراب شده متاسفانه

کاش ناشناخته می ماندند، آدم هایی که فکر می کردیم بهترین اند! آن هایی که رویِ معرفتشان حساب کرده بودیم. کاش سر از کارشان در نمی آوردیم، آن رویِ سکه شان را نمی دیدیم، نقابشان را کنار نمی زدیم. کاش تصوراتمان را، اعتمادمان را، آرامشمان را؛ خراب نمی کردیم...! لیلا که شدی حرف مرا میفهمی، مجنون تمام قصه ها نامردند...
کفش مجلسی بود پام نمیرفت، جا هم نداشتم هر کدوم هم یکبار یک ساعت پوشیدم

حالا چند گذاشتی؟

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم🥺🥺🥺❤وقتی یکی رو میبینین بچه اش کارغلطی کرده هی بش نگید چرا نگفتی،چرا باش حرف نمیزنی،شاید اون بچه...اونوخ بااین حرف دل مادرشوخون میکنی 🧡خدایاشکرت❤🧡پروفایلم نون خالی گذاشتم،دلتون نخواد😐/مهتابی سوخته سابق،حالا کسیم نمیشناسه ها،کلا من گمنامم🥺/😔خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است😔/یه صلوات مهمونم کنین🧡❤/
منم یبار گذاشتم نمیدونستم هی گفتن از جلو بازه یا پشت کارتن داره فلانه بهمانه کلا دیوارمو پاک کردم

اون جلو و پشت که مدل... چیز بوده

کارتن یعنی مکان داری یا ن

2706