2737
2739
عنوان

دورهمی دوستان قدیمی (+جدیدیااااااا)

| مشاهده متن کامل بحث + 643961 بازدید | 29329 پست
خانمها من ی مدتیه یهو همه دندونام درد میگیره یا یهو حلوها درد میگیره یا آسیاب ها خراب نیستن نمب ...

خمیر دندون پونه مخصوص دندونهای حساس استفاده کنید

منم یه مدت دندونام حساس شده بود دندونپزشکی گفت این خمیر دندون رو استفاده کن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام دوستان عزيز من قريب به يكساله كه خاموش ميخونم و از راهنمايي هاي دوستان استفاده ميكنم  ال ...

سلام به همگی و شما...

راستش این قضیه کد ملی برای خرید و فروش طلا رو زیاد دیدم تو تاپیک... از یه آدم مطمئن و دارای اطلاعات نقل میکنم، کد ملی برای خرید و فروش طلا ربطی به مالیات نداره و فعلت قانون پولشویی هست که منبع پول مشخص باشه و از یه سقفی به بالا درخواست میشه و هدف دومش شفاف سازی درآمد طلافروشاست که به سختی زیر بار دادن مالیاتشون میرن و دخل و خرجشون شفاف نیست...

مرسی عزیزم ممنونم انشالله بلا هم از شما دور باشه پس شماهم داشتی 😔حس خیلی بدیه خیلی بد  اینکه ...

بله عزیزم خیلی حس بدیه 

البته من یکیشو که برای جدایی بود خوب فهمیدم و خب دعای طرفم گرفته بود تا اینکه باز بعدا خانواده شوهرم خوذشون رفته بودن برای طرف باز دعا گرفتن که اون دعاهه باطل شد و این داستانا 

خدا نگذره از کسی که تو زندگی بقیه فتنه میندازه 

دخترم شوق نفس کشیدنم👼🏻 مامان بابا دلتنگتونم🖤🥀 ۱۱ تیر ۱۴۰۱ بدترین صحنه ای که میتونستم ببینم رو با چشام دیدم و شکستم اما همین شروع ماجرا بود
2731
سلام دوست عزیز مبارکتون باشه . میشه بی‌زحمت آدرس طلا فروشی رو بدید. راستی نیم ست هم دارن با این در ...

سلام آریاشهره بین فلکه اول و دوم پاساژ کیمیا طبقه بالا طلافروشی علی. ببین کلی طلا ریز و درشت داره.اکثر کاراش ۳ درصده . خیلی تعداد کمی ۵ درصد میده. طلاها کارکرده می‌خره میفروشه ولی طلاهای سالم و تمیز داره. همه چی‌تو ویترین بود حتی نیم ست.

سلام به همگی و شما... راستش این قضیه کد ملی برای خرید و فروش طلا رو زیاد دیدم تو تاپیک... از یه آدم ...

سلام عزيزم 

ممنونم ازتون 🙏🌷دوستان گفتن مشكلي نيست  و تا حدي خيالم آسوده شد اميدوارم همينطور باشه فقط براي سيستم خودشون باشه و ادم درستي باشن.جسارتا فردي كه بهتون اطلاعات دادن چيزي در مورد اينكه آيا امكان سو استفاده از كد ملي كه از ما گرفتن براي كارهاي ديگه وجود داره يا نه ميدونن؟(مثلا با كد ملي ما خريد و فروش انجام بدن)

2740

[QUOTE=337410929]عریزم وام ویپاد رو چطوری گرفتین [/QUOTE

پول ریختم تو حساب ب ازای هر ۱۰۰ هزار تومن پول یه امتیاز داد . جمع امتیازم به ۴۵۰۰۰ رسید وام برآیند با بازپرداخت یک ساله برام فعال شد.

سلام عزيزم  ممنونم ازتون 🙏🌷دوستان گفتن مشكلي نيست  و تا حدي خيالم آسوده شد اميدوارم همي ...

نه خرید و فروش که نمیتونند چون پشت کارت فکر کنم ی شماره سریال داره و بارکد اون  رو باید داشته باشند.

بابا دختر بدون لواشک میزاشتی من ک همش لواشک رو دیدم دهنم آب افتاد دلم ب تاپ تاب افتاد😍😍 ول ...

شرمنده عکس ازش نداشتم تو خاموشی داشتم مینوشتم آخه به مبلمانم نمیخوره تشک و بالشت ست دارم برای نشستن مهمون عکسی که فرستادم همونه اتفاقا حالت پشتی یه تشک از جنس فوم هم داره

فقط 9 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا عشق من و محمد و با دادن یه فرزند صالح تکثیر کن 🥺🙏 ۵آذر بی بی چک مثبت شد ۲۵ آذر قلب و دیدم 😍 دوم اسفند جنسیت دختر مامان مشخص شد🤩💌
عزیزم جریانش اینه ک ی صفحه یا ب قول معروف ی سایت برای خودشون راه اندازی میکنن و ب این شکل د ...

ولی چه ایده خوبی ما که تاپیکمون انقد بازدید داره بریم یه سایت بزنیم برای خودمون پولم دربیاریم امنیت هم داشته باشیم 😁

فقط 9 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا عشق من و محمد و با دادن یه فرزند صالح تکثیر کن 🥺🙏 ۵آذر بی بی چک مثبت شد ۲۵ آذر قلب و دیدم 😍 دوم اسفند جنسیت دختر مامان مشخص شد🤩💌
2706