2733
2739
عنوان

دورهمی دوستان قدیمی (+جدیدیااااااا)

| مشاهده متن کامل بحث + 586257 بازدید | 26618 پست
بچه ها امروز رفتم خرید هیچی نخریدم ولی بیشتر از دو تومن خرج شد چرا انقدر گرونیه؟ حواسمم بود یجورا ...

دقیقا دیگه دخل وخرجا خیلی ازهم فاصله دارن...من که خیلی وقته نمیتونم تو پاکتام(همون باکس سنتی🤣)پولی بذارم.... کلی هم لباس لازم داریم همسرم وپسرام...دندوووووونننننن که نگووووووهزینه هاش🤐🤐🤐

خدایا همسرمو برام نگه دار  شروع خاطراتم زنگیدنت بود   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ن بابا ۲۰۰ سوت چیه ک بگم بقیه اشم میارم 😁😁😁 ن خدا نکنه بلد باشم  من خدا شاهده ی دروغ ساده ...

۲۰۰ سوت خیلیم چیه😁

چمیدونم یه پیشنهاد بود فقط

حالا خیلیم به تته پته نیفت

یه جاهایی نباید راست رو گفت

2728
۹۰۰ تومان گرون گفته ها نهایت باید بگه ۸۰۰ محیا جون . 

طفلی محی یه جا رو پیدا کرده بود

اونم گرون فروشه که😁

ولی مامان سبحان اصولا طلا فروشایی که تو محل هستن گرون فروش ترن

چون رقیب ندارن

اگرم باشه یکی دو تا بیشتر نیستن

2740
خونه امنیت نداره ازون تک پوش قفلیا خیلی دوس دارم اتفاقا. همسرم میگه چسب بزن🤣🤣🤣🤣🤣🤣خداکنه وام رو ...

ببین منم خونم امنیت نداره 

قبلا یه دوربین‌توحیات داشتیم ک به لطف کولی بازی یه‌نفر همونم‌الان نیس

ولی من برای هودم یه حای مخفی درست کردم 

من امروز رفتم یه جفت گوشواره دست دوم خریدم همسرم میگه تازه خریده بودی سکه ‌پارسیان میخریدی گفتم‌والا نمیفروختن این وزنی. تازه انقد  طلا فروش منو ترسوند ک پول دستم بیاد میبرم همین چند گرم‌پارسیان‌و‌هم تبدیل میکنم یه‌عالمه سکه  پارسیان تقلبی نشونم داد منم فقط از خودش خریدم همرو گفت نترس من‌جنس بد ندارم اینارو مشتری  اورده بفروشه به شرط باز کردن پلمپ‌قبول کردم باز کردم سوزوندم اهن بوده  خلاصه از جای معتبر  بخرید 

من شکسته گیرم نیومد سمت ما تا طلا گرون‌میشه نایاب میشه همه چی 

🤲🏻 لطفا برام دعا کنید که منم  مادر بشم ❤️ بعداً....بعداًوجود نداره ،بعداً چایی سرد میشه،بعداً آدم پیر میشه،بعداً زندگی تموم میشه ... من قوی تر از تنهاییامم 
بچه ها امروز رفتم خرید هیچی نخریدم ولی بیشتر از دو تومن خرج شد چرا انقدر گرونیه؟ حواسمم بود یجورا ...

همینه والا من رفتم خرید کنم منصرف شدم شانسی با سیصد یه‌تیشرت و شلوارک گیرم اومد خریدم خونگی 

برای مانتو هم گفتم باز پارچه میخرم میدوزانم 

🤲🏻 لطفا برام دعا کنید که منم  مادر بشم ❤️ بعداً....بعداًوجود نداره ،بعداً چایی سرد میشه،بعداً آدم پیر میشه،بعداً زندگی تموم میشه ... من قوی تر از تنهاییامم 
بچه ها ترفند خاصی دارین که سمبوسه خوشمزه ترشه؟

من   دوتا سیب زمینی🥔 و سرخ میکنم جدا میزارم کنار 

یه پیاز 🧅قد تخم مرغ  و سرخ میکنم با دو قاشق یا نهایتا 5۰ گرم چرخ کرده🥩 نمک فلفل زرد چوبه پاپریکا یا پول بیبر. اویشن پودر سیر میزیم یکم رب میزنم و تقت میدم و نصف استکان اب میریزم تا حسابی مزه ها به‌خورد هم بره 

وقتی آب  ک ریختم کشیده شد با سیب زمینی قاطی میکنم و لای نون میپیچم و با روغ کم سرخ میکنم 

این تعداد  به من ۱4 تا سمبوسه میده 🌮

2706