2737
2739
عنوان

دورهمی دوستان قدیمی (+جدیدیااااااا)

| مشاهده متن کامل بحث + 586292 بازدید | 26619 پست
اومدم دکتر قراره دندون عقلمو بکشم😢 دفعه قبل که یه دونه کشیدم یه روز تمام درد داشتم از دندون عقل ...

من هنوز دندون عقل هام در نیومده😁 بابام به شوخی گاهی میگه عقلت تکمیل نشده هنوز😂😂😂

اومدی خونه پنبه روکه دراوردی دوسه روزعسل بریز جاش یه یه کم روغن حیوانی بزار جاش زودتر درست میشه🌹

اومدم دکتر قراره دندون عقلمو بکشم😢 دفعه قبل که یه دونه کشیدم یه روز تمام درد داشتم از دندون عقل ...

من هم چند ماه پیش کشیدم دندون عقلم رو ولی چرا اصلا درد نداشتم .

دیشب هم متاسفانه یکی از دندونهام رو که قبل از عید شکست مجبور شدم بعد از چند تا دکتر رفتن که گفتن درست نمیشه بکشم ولی اون هم اصلا درد نداشت .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دقیقا درست میگین. من همیشه کوکو سبزی هم می‌زارم و ۲ تا تن.😢 امروز وقت نداشتم. و همسرم دیشب گفت ت ...

اکثر تن ماهیا طعم بدی دارن 😐گرفتنی تن ماهی خلیج چابهار بگیرطعمش فوق العاده اس اونم ۶۵هست 🌹

من هم چند ماه پیش کشیدم دندون عقلم رو ولی چرا اصلا درد نداشتم . دیشب هم متاسفانه یکی از دندونهام رو ...

چقدر خوب ❤️حتما بدن مقاومی داری عزیزم🌹

من یبار یکی از دندوناموکشیدم یه هفته هرروز قرص میخوردم وحشتناک دردمیکرد😭

2731
چقدر خوب ❤️حتما بدن مقاومی داری عزیزم🌹 من یبار یکی از دندوناموکشیدم یه هفته هرروز قرص میخوردم وحشت ...

بله عزیزم من کلا خدا رو شکر آستانه تحمل دردم بالا هست .

من بعد از هر ۳ تا سزارین از همون روز اول کاملا سرپا بودم دردم هم اصلا غیر قابل تحمل نبود . 

حالا دارم این قدر خودم رو چش میکنم یک بلایی سرم میاد . 😂😂😂😂😂

مادر من بنده خدا از بچگی خیلی دندون هاش مشکل داشته و دندونپزشکی بوده بعد اون سری که من میخواستم دندون عقلم رو بکشم کلی داشت سفارش میکرد چهارشنبه وقت بگیر که ۲ روز بعدش تعطیل باشی خیلی سخته و از اینجور حرفها که کلا هم دکتر چهارشنبه نبود و من وقتم طوری شد فرداش رفتم مدرسه .

یا دیروز هم بهم گفت ماشین نبری دندونت رو میخوای بکشی نمیتونی رانندگی کنی ولی من گوش نکردم و بردم .

خودش بنده خدا خیلی برای دندون هاش اذیت شده .

مرسی عزیزم زحمت کشیدی ♥️😚 بله نو خریدم چون واقعن خیلی وقته دلم این مدل میخواس دیگه گفتم بی خیال اج ...

خواهش میکنم ❤️🌸

کارخوبی کردی واسه دلت خریدی، مطمئن باش نیمه دوم سال به همین قیمت میرسه 

فقط 6 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اژدهای کوچک پرسید:اگه بعضی‌ها از من یا کارهام خوش‌شون نیاد چی؟پاندای بزرگ گفت:«تو باید راه خودت رو بری.بهتره اون‌ها رو از دست بدی تا خودت رو.»    اقای قاضی:یه جا هست به اسم  وقتی  دیگه هیچی شادت نمیکنه؛ الان دقیقا همونجام.  
2740
مبارکاا باشه عزیززز دلم  بعد کلی کشمکش با دبدن عکس طلااا روحیمون باز یابی شد🤩🤩

رویا جون نمیشه یه تاپیک جدید واسه مدیریت هزینه و  پس انداز بزنین؟

اون قبلیا همچنان قفل بمونن

توی این تاپیک چالش های امسالو بگین اول، بعد بقیه دوستان نظر بدن

تاپیک قبلی باز بشه، باز هم ریپلای ها ادامه پیدا میکنه و بحث و ...

تعداد صفحه ها و صحبت ها هم زیاد شده اونجا، پیدا کردن مطالبی که میخوایم سخت تره.

مبارکاا باشه عزیززز دلم  بعد کلی کشمکش با دبدن عکس طلااا روحیمون باز یابی شد🤩🤩

مرسی رویای مهربون انشالا که بیشتر و بیشترش نصیب شما و بقیه دوستان تاپیک که انقد این تاپیک به آدم انگیزه میده بخدا من هرچی پول دستم می اومد فقد لباس میخریدم چیزی به اسم هدف اصلا نداشتم اما از وقتی بااینجا آشنا شدم سعی میکنم حتما یه بخشی از پولمو تبدیل کنم به طلا اما متاسفانه از اونجایی که از دلم نمیاد استفاده نکنم یه بخشیشو (مثل همین دوتا گردنبندی که تازه گرفتم ) همسرم میفهمه که از پس انداز خودمه🥴😂 اما خب اشکال نداره تو پس انداز مخفی هم خداروشکر به نقطه امنی رسیدم که همه اینارو میشوره میبره🤭واقعن همه رو مدیون شما و بچهای این تاپیکم که انقد قشنگ بهمدیگه  انگیزه و انرژی میدن انشالا که جیب همگی پر از پول و برکت باشه♥️🌱

حالا که صحبت درد و … شد من یکی از دوستام رو روز اول پریودی دیدم بدجورررر درد میکشید اصلا اعتقادی ب ...

آره مستقل جان منم اعتقادم همینه میگم یه مسکن حالا ماهی یکی دو بار هیچ مشکلی نداره بهتر از درد تحمل کردنه اونم چند ساعت!!! 

صحبت از دندونپزشکی شد اتفاقا منم تو ذهنم بود بیام اینجا بپرسم کسی اینجا دندونپزشکی های تامین اجتماعی رفته تا حالا؟ شنیدم پر کردن سطحی رو رایگان انجام میدن. 

اگه کسی رفته ممنون میشم تجربه شو بگه و اینکه راضی بوده یا نه

آره مستقل جان منم اعتقادم همینه میگم یه مسکن حالا ماهی یکی دو بار هیچ مشکلی نداره بهتر از درد تحمل ک ...

سلام بله همینطوره...البته من چند سال پیش رفتم دندانپزشک حاذقی بود وواقعا خوب پر کرد ،اما بعد مدتی که رفتم پزشکش عوض شده بود و اصلا کاربلد نبود زد دندونامو خراب کرد.دیگه نرفتم بااینکه رایگان بود...حتما پرس و جو کن دکترش خوب باشه یا حداقل یه دندونتو پر کن ببین اگه خوب بود بقبه رو انجام بده

سلام دوستای گلم دلم برا معصومه روکین تنگ شده خبری ازشون نشد؟

سلام عزیزم ، معصومه جون که ان شا الله بعد از استراحت برمیگردن .

امروز من هم داشتم به روکین جان فکر میکردم یکدفعه دیگه هیچ خبری ازشون نشد .

@rokin    

سیب زمینی رو سرخ کنم رب بزنم و تن رو اضافه کنم درسته عزیزم؟

من قبلا که ازدواج نکرده بودم تن با سیب زمینی زیاد درست میکردم .

من اول سیب زمینی ها رو نگینی میکردم جدا سرخ میکردم .

بعد کمی پیاز داغ میکردم و رب و زردچوبه و فلفل و با پیازداغ ها قاطی میکردم و تفت میدادم و بعد تن ماهی و سیب زمینی ها رو اضافه میکردم و قشنگ قاطی میکردم هم زیاد میشد و هم خوشمزه .

الان هم بعضی وقت ها داخل همین ترکیب به جای تن ماهی میگو میریزم بچه هام خیلی دوست دارن و خالی خالی میخورن .

2706