2737
2739
عنوان

دورهمی دوستان قدیمی (+جدیدیااااااا)

| مشاهده متن کامل بحث + 589526 بازدید | 26760 پست
سلام عزیزم ما پشت کابینت ها گچ بود دیگه نمیخواتسیم کاشی بزنیم ما با شیت گرفتم یه ورق برامون زدن خیلی ...

سلام خوبي اتفاقا ديدم طرح ماربل خودمون ميتونيم بزنيم 

فقط ورقي چند گرفتيد ؟؟؟

پشت گاز هم ميشه زِد؟؟؟؟؟

جدی میگین?😢

باه جدی میگم 

وگرنه من‌خودم هر سال حتی مبلغ کم میذاشتم ولی یه سری اتفاقا باعث شد منصرف بشم 

و اینکه الان شرایط به شکلیه شما کاغذ a⁴  بخری بزاری خونت افزایش قیمت داره ولی نقد نگه داری از قیمتش میوفته 

و من هر ماه هر چقد پولم برسه سکه و شکسته میخرم. حتی تو گرونترین حالتیم ک کسی میگفت دور از جون این حمع باید خر باشی تو این گرونی بخری  ولی من خریدم  چون وقتی طلا ۲۸۰۰ بود حرف افتاد تو حمعی میگفتن باید .... باشی تو این قیمت طلا بخری  الان طلا ۳۵۰۰ تا ۳۹۰۰ هم رفته بود ک بازم میرع 

اون با پولش صندل و لباس و لباس زیر خرید ک فقط پولش خرج بشه  من با پولم  دو گرم طلا خریدم 💸💸

🤲🏻 لطفا برام دعا کنید که منم  مادر بشم ❤️ بعداً....بعداًوجود نداره ،بعداً چایی سرد میشه،بعداً آدم پیر میشه،بعداً زندگی تموم میشه ... من قوی تر از تنهاییامم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

قبلی ک فقط لایک کردید

یعنی چی نمیدونم 😁😁

من چطور میتونم کمتر از ۴۰م وام ویپاد بگیرم؟؟؟

زنگ زدم پشتیبانی گفت برو قسمت ماشین حساب

خب بعدش؟؟

بعد اعتبار سنجی میشه کمتر مبلغ زد ؟؟؟

2728

سلام خانما یه مشورت به منم بدین

از اول ازدواجمون درآمد شوهرم دست من بوده و مدیریت مخارج به عهده من

حقوقش زیاد نیست ها ولی با همون حتی پس انداز هم میکردم

این ماه شوهرم حقوقش رو خودش دست گرفته میخوام یه کاری کنم خرجمون این ماه زیاد بشه و دوباره دست خودم باشه👹😈

همه چی تو خونه داریم 

حال بگین چیکار کنم

حقوقش زیاد نیست فقط 10 تومنه ولی خیلی مدیریت میکردم که ماهی یکی دو  تومن پس انداز مخفی میکردم

حالا چیکار کنم

چون همه چی تو خونه هست نمیدونم چیکار کنم وگرنه که پولش نمیرسید

قبلی ک فقط لایک کردید یعنی چی نمیدونم 😁😁 من چطور میتونم کمتر از ۴۰م وام ویپاد بگیرم؟؟؟ زن ...

وقتی اعتبار سنجی انجام بدید کل وام ها نشون میده ومیتونید مبلغ وام و ۶ یا ۱۲ ماهه بودن انتخاب کنید

قبلی ک فقط لایک کردید یعنی چی نمیدونم 😁😁 من چطور میتونم کمتر از ۴۰م وام ویپاد بگیرم؟؟؟ زن ...

عاطفه جان من جون اطلاعی ندارم جواب ندادم 

انشاالله دوستان مطلع ببینند و جواب بدن خدمتتون

ققنوس
2738
سلام خانما یه مشورت به منم بدین از اول ازدواجمون درآمد شوهرم دست من بوده و مدیریت مخارج به عهده من ...

اینکه می‌فرمایید همه چیز هست باعث میشه شما از موجودی ها مصرف کنید و همسرتون پول خوبی پس انداز کنند 

ماه بعد اگر پول رو شما بگیرید باید صفر تا صد خرید داشته باشید چون منزل از مواد غذایی خالی شده

اگر خودشون دستشون بمونه انتظار دارند ماه بعد هم به همین منوال باشه که نمیشه 

شما اگر اول ماه رو به خرید مرغ ، گوشت ،برنج و... می‌پرداختید حتی اگر الان این مواد غذایی موجود هستند بازم فکر تهیه شون باشید در کل نمیخوام بدجنس بنظر بیام ولی من جاتون بودم فکر میکردم خونه خالی هست و همه چیز میخریدم

ققنوس
اینکه می‌فرمایید همه چیز هست باعث میشه شما از موجودی ها مصرف کنید و همسرتون پول خوبی پس انداز کنند&n ...

ایتم خوب بود 

مخصوصا مرغ بخر بگو جوجه درس کنیم 

یا گوشت و جیگر کبابی 

دیگه خلاصه ب پسط ماه هم نمیرسه پول 

سلام خانما یه مشورت به منم بدین از اول ازدواجمون درآمد شوهرم دست من بوده و مدیریت مخارج به عهده من ...

خدایا منو ببخش

من استاد این جور‌کارام 😁

مواد شوینده اعم از مصرفی برای حمام و لباسشویی و لیست کن هر چی ک  بیشتر وصرف داری  دوباره بخر 

مواد خشک و تاریخ دار مثه ماکارانی  تن ماهی. رب بخر ته تهش اینه به مامانتینا میفروشی 

عاااااامااااا اینم بگم قبلیارو باید قایم کنی چون ببینه کلا اعتمادش به‌چوخ میره 

مثلا روغنم تموم شده اومدی یه دونه بزرگشو بخرم 

ببین شوهر من عاشق غذاهای چربه وقنی خرج دسته اونه همیشه‌روغن و بزرگ میخره. ینی باید اون طرف بزرگ و ببینه من مصرف میکنم منم همیشه کوچیکم بخرم میریزم‌تو  ظرف بزرگ 😂😂😂

یا مثلا من دو سه تا مایع من و لوله باز کن داشتم به مامانم گفتم نخریا من میخرم برات  میارم 

همینطور بسته بزرگ دستمال توالت و کاغذی 🤭🤭

چ کنم باید بهش ثابت میشد بلد نیس مدیریت کنه 

🤲🏻 لطفا برام دعا کنید که منم  مادر بشم ❤️ بعداً....بعداًوجود نداره ،بعداً چایی سرد میشه،بعداً آدم پیر میشه،بعداً زندگی تموم میشه ... من قوی تر از تنهاییامم 
سلام خوبي اتفاقا ديدم طرح ماربل خودمون ميتونيم بزنيم  فقط ورقي چند گرفتيد ؟؟؟ پشت گاز هم ميشه ...

من یه ماه  پیش یه ورق اش رو گرفتم ۱.۶۰۰  و دو تا هم چسب گرفتیم براش چسب مخصوص

اره پشت گاز هم زدیم 

برای من همون که کابینت ها رو میزد اونم زد ولی اره خودتون هم یه چند تا کلیپ تو آپارات ببینید فک کنم بتونید بزنید 

2706