2733
2734
عنوان

دورهمی دوستان قدیمی (+جدیدیااااااا)

| مشاهده متن کامل بحث + 583431 بازدید | 26505 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740

سلام به همه ی دوستان‌‌.‌‌..

تاپیک مدیریت مخارج درمورد کادو برای عقدپسرخواهرهمسرم، نظر ومشورت خواسته بودم که خیلی خوب و عالی راهنمایی کردید...از تک تک دوستانی که پاسخ دادن و همینطور عزیزانی که پاسخ دوستان رو لایک کرده بودن ممنونم...

تصمیم بر این شد اگر اصلاح طلا ادامه داشته باشه و قیمت 

ربع سکه به ۱۲ یا ۱۳ تومن برسه همون سکه میخریم که حرف وحدیثی پیش نیاد...

اما اگر طلا روهمین قیمت ها بمونه،در حد ۱۰میلیون یک تکه طلا میخریم و کادو میدیم...

ان شاءالله شرایط بهتر بشه و همه ی جوان ها بتونن ازدواج کنن و خوشبخت بشن و همیشه پول هامون در خوشی ها

خرج بشه🙏

خدای خوبم...خدای مهربونم...امیدم فقط به خودته...مطمئنم ناامیدم نمیکنی...خدایااا تو بساز...تو بسازی قشنگتررره😍خدایاااا شکرررت...خداجونم خودت مواظب تو دلیم باش...هدیه ای که بعد از کلی سختی بهمون بخشیدی،سلامت برسون بغلمون❤ خدای مهربونم...فقط به خودت سپردمش.....خدایا شکرت.........از این معجزه های شیرین قسمت همه ی منتظرا...الهی آمین...
خدا هدایتشون کنه... حالا منم میخوام یه چیزی تعریف کنم.. دوتا جاری داریم هر 2همسن و سال.. شوهر خانم م ...

خلاصه سرتون ب درد نیارم.. آقای قصه موند و مهریه سکه زن اول ک باید میدادننو یه قرونی نداشتن 😐حساب خالی.. دوست و آشنای بخورش کشیدن کنار.. یه یارانه موند دستشون و پول نفتی ک میفروختن☹️خلاصه خانواده شیدا خانم غر غر تا داشت قدر نمی‌دونست الان که نداره پول مهریه از کجا بیاریم واین حرفا.... از اون ور شیدا خانم یه جاری داشتن بنام مثلا حمیده خانم.. حمیده خانم همسن شیده خانم بودن با کلی مخالفت خانواده اش عروس این خانواده شده بود.. حمیده خانم خانمی بر رو دار بود و تو یه شرکت خصوصی کار میکردن حقوق متوسط در حد 8تومن 

.. شوهر حمیده خانم مثلا علی آقا 2ماه بعد عروسی معتاد از آب در اومد🤦‍♀️خسیس بودن. شغل راننده تاکسی.. خرج درستی به حمیده خانم نمیدادن علی آقا برخلاف داداششون ک شوهر شیداخانم میشدن اهل کار و زندگی نبودن.. بیشتر درگیر مواد بودن و هرچی در می‌آورد خرج مواد.. اما حمیده خانم چیکار کردن... 😉☺️همون اول خونه جدا اجاره کردن 

🏠با پول پیشی ک خودش از پس اندازش داد و کرایه هم خودش میداد.. خرج خونه هم خودش میداد که مبادا خانواده اش سرزنشش کنن ک خودت دیدی و پسندیدی مشکل خودته یا طلاق میگیری میایی یا میمونی تحمل میکنی 🤦‍♀️

حمیده خانم چون از ته دل متاسفانه علی آقارو دوس داشتن نشستن پای زندگی و تحمل کردن☹️حالا بماند که علی آقا این وسط خیانت کردن چند باری😏خرج نمی‌داد.. خانم قصه حمیده خانم اما دختری زرنگ بودن همش فکر پس انداز بودن.. با اینکه خرجی خونه هم میداد اجاره وقسط... شاید بخاطر همینا علی آقا سواستفاده می‌کرد ازشون😐

خلاصه حمیده خانم جایی که عالی آقا فکرشو نمی‌کرد خونه گرفتن شریکی با داداشش ☺️زمین موقعیت دار گرفتن جای خوب شهرش..چطو گرفتن با همش یه مقداری طلا و فروششون.2وام ازدواج.. وام دیگه.. . 🌹😍😘علی آقا قصه از داداششون عبرت گرفت تازه روی آورد ب پس انداز مختصر.. خرجی دادن خونه مختصر.. قدر حمیده خانم بیشتر دونستن شدن تا حدی مطیع حمیده خانم.. کم کم ک دیدن حمیده خانم با نداریش ساختن و معتادی ساختن خیاتتش ساختن.. شدن مرد عاقل قصه☺️خرجی کامل خونه رو گردن گرفتن.. اجاره هم گردن گرفتن😉🏠موند قسطا حمیده خانم ک زرنگ بودن اینجا گردن نگرفتن😂بازم همونم غنیمته بقول معصومه جان... م

منظور دوتا مطالب این بود که یکی داشت شوهرش قدر ندونست.. یکی نداشت شوهرش خودش زحمت کشید الان خداروشاکره.. منظورم اینه شیدا قصه هم بنده خدا کم مقصر نبودن شوهرش خرجی میداد همشو خرج چیزای الکی می‌کرد درواقع فکر شوهرش ذهنش بود فعلا داریم نیازی نیست پس انداز کنیم.. ک الان ب حمیده خانم گفتن لباس بچه هاتو نو هستن بزار واس بچه من☹️

ان شاء الله ک تو هیچ شرایطی خومودن نبازیم و حتما پس انداز داشته باشیم.. ب نداری و دارایی مرد وفا نکنیم (اینو نمیدونم چطو بیان کنم ب زبون خودمون گفتم) ☺️سعی کنیم مستقل باشیم و حداقل پس انداز مخفی واس روزای مبادا داشته باشیم😅

این داستان همیشه واس خودم عبرت شده چون طرفارو از نزدیک دیدم و میشناسم😅☺️

امیدوارم شما هم نکته مطلب منو گرفته باشید☺️گفتم اینجا هم بیان کنم شاید بگم دیر نیست از هرجا شروع کنیم دیر نیست واس پس انداز... این روزا هم میگذره خوب و بدش.. اما آینده نگری خیلی مهمه.. همه چیز به یه روال نمیمونه.. زیاد نصیحت نمیکنم ک خودتون دیگه ماشاالله خانم هستید و کاربلد.. ما شاگرد شما🌹😘موفق باشید 

خلاصه سرتون ب درد نیارم.. آقای قصه موند و مهریه سکه زن اول ک باید میدادننو یه قرونی نداشتن 😐حساب خا ...

تبوک جان ممنون که زحمت کشیدی و تایپ کردی

جاری اول که شوهرش پولدار بود چیشدن اخرش؟

چقدر خوبه که ادم عبرت بگیره ، تا سر خودش نیومده

فقط 6 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اژدهای کوچک پرسید:اگه بعضی‌ها از من یا کارهام خوش‌شون نیاد چی؟پاندای بزرگ گفت:«تو باید راه خودت رو بری.بهتره اون‌ها رو از دست بدی تا خودت رو.»    اقای قاضی:یه جا هست به اسم  وقتی  دیگه هیچی شادت نمیکنه؛ الان دقیقا همونجام.  
خواهرهای عزیزم، یه سوالی داشتم خواهشا بی‌تفاوت رد نشید، ممنون. من برای استخدام شدنم نذر کرده بودم ی ...

گورچین جان تا جایی که من میدونم، نذر حتما باید به صیغه ب عربی خونده بشه تا شما ملزم به انجامش بشید، 

احتمالا شما دلی و فارسی گفتید پس مشکلی نیست 

بازم بپرسید♥️

راستی نذرت قبول حق ان شاءالله 

😂😂😂😂 واییییی ،کلی خندیدم  پس برای شما تهرانیها عادیه تازه ما وقتی میایم تهران  من ا ...

خدایا مرسی تنها نیستم 🤲🤲🤲😄😄😄

من عین گرگ مازندران میرم وایمیستم 😎😄

ناودونی جان سلام بنده ماشین ظرفشویی بِکو دارم  مثل شما چهار نفر هستیم هر شب قبل خواب یا صبح ز ...

ممنون برای نظرت عزیزم❤️

منم میخام خوب تحقیق کنم الکی هزینه نکنم 

از یه طرفم اشپزخونمو میریزم بهم جا واسش باز کنم

میخام واقعا کار کنه برام 

ولی تا جاییکه معلومه به اونصورت ایرانی طرفدار نداره 

نمیدونم واقعا چیکار کنم 

من خودم یخچال و لباسشوییم الجی بود ولی دیگه قدیمی شده بودن موقع اساس کشی به خونه جدیدمون عوض کردم 

ساید و لباسشویی اسنوا خریدم الان تقریبا یک ساله شد 

ولی خدایی کیفیتشون راضی کننده بود 

ولی ظرفشویی چون تا حالا نداشتم تو اطرافیانم کسی نداره که ازشون سوال کنم موندم،اونایی هم که دارن باهاشون رودروایسی دارم جوری نیس که ازشون بتونم سوال کنم 

اینجا بهترین گزینه برای تحقیقه که احساس کردم ایرانی طرفدار نداره

بازم برم از نمایندگی سوال کنم یکی از نمایندگی ها آشنامونه بپرسم ازش خوب راهنمایی میکنه 

ولی دلم میخاست کسی باشه باهاش کار کنه اون بیاد دقیق توضیح بده ولی تا حالا کسی نبوده متاسفانه🙁

2706