2733
2739
عنوان

دورهمی دوستان قدیمی (+جدیدیااااااا)

| مشاهده متن کامل بحث + 583466 بازدید | 26509 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همه جا همینه چون اون نرخ طلا خام  برا همین میگن بهترههه بدون اجرت بخریم چون بدون اجرت د ...

مطمئنی که اینطوره؟

الان من دیروز ۲۲.۴۵ گرم رو خریدم ۹۰ میلیون و ۴۰۰ هزار...

تازه تو فاکتور زده نرخ طلا ۳۹۱۰۰۰۰

بنظر خودم گرون داده خیلی

2728
اخه من پارسال اذربودفک کنم که برده بودم بهداشت پرسیدم گفتن نه تعلق نمیگیره🙄 الان ریختن بااینکه ...

آره خدایی کاش بربزن...

پارسیان؟ مگه میتونی نقدش کنی؟ مگه کالا برگ نیست؟

خودم نخواستم😂😂😂😂جاهایی پارک میکنم که دوبل نخواد😎😎😎

منم دوساله رانندگی میکنم ولی پارک دوبل هنوز بلد نیستم خخخ🤣

مشاوره رایگان پوستی + ارسال رایگان محصولات به همه جای ایرانhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/9427706/مراقبت-پوست-با-انواع-ماسک-ورقه-ایضدجوشضدچروکآبرسان

عزیزانم من ۳ تا النگو دارم معدل حساب بانک مهرم ۱۸ تومن شده ک هی روز ب روزم با این ک ۱۵ تومن پول رو حسابمه داره میاد پایین بنظرتون ی چن روز دیگه ک طلا اومد پایین تر بگیرمش بدم ی النگو یا فعلا بمونم تا ۴۰...۵۰ تومن بشه ک شاید ی سالی یا چن ماه طول بکشه

اون ۱۵ تومنم باید بردارم دیگه 

2738
سلام عزیزان  آن شالله معصومه عزیزم برمیگرده کمی استراحت کنه واقعا راهنما ما بود خیلی چیزا ازش ی ...

شما ماشالا چه کدبانویی

چند تا پست ازت خوندم به خودم گفتم مستقل کی بشی مثل این خانوما

حیف که خیلی میونه خوبی با یه سری کارای خونه ندارم ولی حدس میزنم یه روزی میرسه به این کارهام باید برسم

سلام ممنون از راهنماییت عزیزم چقدر بیشتر میکشن روش موقع خرید و چقدر کمتر برمیدارن؟

احتمالا هر شهر متفاوت باشه، حتی تهران هم این مبلغ که کسر میکنن یا رووش میکشن، متفاوته، آخرین بار بهمن ماه فروختم که ۸۰۰ هزارتومن زیر قیمت تابلو برمیداشتن، موقع خرید هم که سال قبلش خریده بودم ۳۰۰ هزار تومن بیشتر از قیمت تابلو میفروختن. 

چون سکه ی امامی به شدت حبابش ترکید، و بسیار گران شد، این کمتر و بیشتر بودن از قیمت تابلو، خیلی متضرر نمیکنه شمارو. 

تا الان که تجربه ی خرید و فروش سکه ی امامی بسیار پر سود و پربرکت بوده، البته برای حداقل دو سال و حتی بیشتر بهتره که سکه بماند و نفروشیم

خانمای عزیز

همه لطفا جواب بدین

لیستی از شغل های آقایون خونوادتون بدین یکم ذهنم باز بشه یک دنیا ممنون

رویاجون

مستقل جون

نارین جون

دیفن جون

عروسکی جون

عاطی جون

و همه که الان اسم نبردم خاطرم رفته

صرافی نوبیتکس عضو شدی کد معرف منو بزن. برات دعا میکنم.. کد معرف 973317
مطمئنی که اینطوره؟ الان من دیروز ۲۲.۴۵ گرم رو خریدم ۹۰ میلیون و ۴۰۰ هزار... تازه تو فاکتور زده نرخ ...

اگه اجرت دار خریدی بلی اینحوریه 

خام طلا بعلاوه اجرت و سود خودشون میشه 

فی طلا چند بود؟

حساب نکرده بنظر خوب میاد 

‌پارسال ۲۴ گرم اجرت دار خریدم ۶۹ تمن🤦

خاموما من ی سوالی داشتم ازتون  بابا من کارمنده  بعد حقوقش نزدیک ۱۵ تومن میاد  متاس ...

نه عزیزم

بنظرم نگو طلا میخری

تا وقتی وضعیت پدرت بهتر بشه 

متاسفانه ارزش اعصاب خوردی داره

از اونایی که این موردو داشتن کمک و مشورت بگیر

کاری کن پدرت ترک کنه

اون تاپیک از کنگره ۶۰ و … میگفتن

خوشم اومد ازت😍

@مامان_سبحان7     سلام مامان سبحان جان یه سوال فنی  من وام ۵۰تومنیه ویپادم خیلی وق ...

سلام رویا جون ، خوب وقتی قسمت وارد وام برایند میشی میتونی مبلغ وام رو تغییر بدی ولی شما نمیتونی ۳۰ میلیون با بازپرداخت ۱۲ ماهه بگیری و ۲۵ میلیون ۱۲ ماهه میتونی بگیری مگر اینکه دوباره پول بگذاری و ۹۰۰۰ تا سکه دیگه بگیری یعنی کلا تعداد سکه هات باید بشه ۳۱۵۰۰ تا .

2706