2733
2734
عنوان

دورهمی دوستان قدیمی (+جدیدیااااااا)

| مشاهده متن کامل بحث + 582166 بازدید | 26412 پست
سلام عزیزم ، خوب هستی شما ؟ ساندویچ ساز من مارک سانی هست کادوی عروسیم بود خوبه ولی مامانم کنوود دار ...

سلام عزیزم ممنونم شما خوبی ان شاالله؟

پرسی از لطفت 

آخه کنوود رو توی دی جی نظرات جالبی ننوشته بودن میگفتن دسته اش زود ترک برمی‌داره

البته اینا اگه اصل باشن که خداییش مارک های خیلی خوبی هستن متاسفانه الان همه جا پر شده از اجناس فیک

خدیا بابت تمام معجزه های زیبای زندگی ام هزاران مرتبه شکر
الهی شکر خوبم له خوبی شما عزیزم😍😍 ان شالله سرت همیشه به خوشی و کار گرم باشه  سر شلوغی کا ...

اره واسه هر ثانیه و لحظه هامون باید شکر کنیم خدارو 

بخاطر همه نعمت هاش 

البته من بیشتر بچه ها زود به زود سرما میخورن بیشتر بخاطر اونا درگیری هام بیشتر میشه 

مبل من هم شیری رنگه عزیزم 

البته این سری واسه عید شوهرم یه مبل شور نانو خارجی گرفته بود خیلی خیلی عالی بود 

ولی قبل این همیشه از اون ترکیب استفاده میکردم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره واسه هر ثانیه و لحظه هامون باید شکر کنیم خدارو  بخاطر همه نعمت هاش  البته من بیشتر ب ...

سلام خانم لارج مهمون نواز قشنگ، خوبی شما  

ازقبل عید چندبار یادت کردم همینطور یاد محلول جادویی مبل تمیزکنت   ولی روم نمیشد تگت کنم،خیر سرم قبلا سیو کرده بودم صفحه رو پیداش نمیکنم، خلاصه همیشه که نگاه به چرکای مبلام میکنم یاد تمیزی شما ومبلات میکنم  

منم زیاد اینجوری میشم  یه تایمی در ماه هست بیشتر اینجوری میشم گاهی خودم میترسم چیزی بگم و فکر ...

منم مثل خودتم عزیزم، بعضی روزا هم این حس قوی تر وبیشتره، انگار هرچی ذهنت آروم ومتمرکز باشه بیشتر وزودتر جذب میکنی، یا میبینی همون شخص هم همزمان یادت کرده یا درموردت حرف میزنه خلاصه هم فرکانس میشین،در بعضیا هم قویتره انگار.

2728
اره واسه هر ثانیه و لحظه هامون باید شکر کنیم خدارو  بخاطر همه نعمت هاش  البته من بیشتر ب ...

مدارس که باز میشه بچه ها تند تند مریض میشن 

سخته واقعا حق دارین مخصوصا خانومای شاغل 

اخ اخ همسرم عاشق نانو بخار 

پس راضی هستین

جسارتا چقد شد؟

من ولی از این جارو شارژیا دوس دارم که طی هم میکشه همزمان 😍😍😍

وای منم دیروز انقد دلم گرفته بود  شوهرم ۲۴ ساعت شیفته  جمعه ام بود بد جوری دلم گرفته بود ...

خداحفظ کنه پسرت رو.من هیچوقت انقد نیاز به معاشرت نداتشم تو زندگیم...درکت میکنم...شب کاری مرد خیلی سخته الهی خدابهش سلامتی بده وحافظش باشه🤲قدیما چقد سبک زندگی بهتربود همه کنار هم...الان تو نیم وجب جا تو آپارتمان...

خدایا همسرمو برام نگه دار  شروع خاطراتم زنگیدنت بود   
سلام خانم لارج مهمون نواز قشنگ، خوبی شما     ازقبل عید چندبار یادت کردم همینطور یاد محلول ...

سلام شیوا جون چطوری خانوم خوشگله ؟

من که از ۲۷ اسفند مهمون داشتم تا ۱۴ فروردین 

هیچ جا هم نتونستم برم خیلی خیلی شدیدا دوست داشتم بیام سمت شما ولی خب با وجود مهمونا نشد اونا هم اردبیل رو دوست داشتن   

چرا نپرسیدی عزیزم ؟

اتفاقا قبل عید به درد می‌خورد که 

ان شاالله که همیشه همیشه خوش و خرم باشی و مبل هات هم مثل خودت بدرخشن   

من که عید دیکه تمیز کردم و یه چن تا شال گرفتم و کلا با شال کاور کردم 

خسته شدم از بس هرماه باید اینا رو میسابیدم 

آخه خونه ای که بچه کوچیک داره مبل روشن به چه درد میخوره نمیدونم والا

2738
منم مثل خودتم عزیزم، بعضی روزا هم این حس قوی تر وبیشتره، انگار هرچی ذهنت آروم ومتمرکز باشه بیشتر وزو ...

سلام دلبره شیوا جان،

ببخشید عزیزم،من یه دختری رو واسه داداشم مد نظر دارم،

میشه حست رو درمورد اینکه این موضوع رو با مادره دختر مطرح کنم و این وصلت بگی عزیزم❤❤❤

خیلی قشنگه 😍😍 منم دنبال دو دس لباس بیرونی خاص برا پسرمم  لباس تو خونگی خیلی داره دیگه گفتم ...

فداتشم چشمات قشنگ میبینه 🥲❤️😘

من باید واسه دخترم لباس خونگی بگیرم

تهران دیدم گرون میده

سمت خودمون ببینم چقدر میده

آخر برم از سایت بگیرم 😐😄

خدا شاهده منو دق داده دخترم 😒😒😒

یک میلیون ۳۰هزار  ۳۰هزار اعتبار سنجی برمبداره.. بله عزیزم هرکارتی بربری میتونی برداری 😍 ببی ...

سلام عزیزمممممم 

خیلی ممنونم بابت راهنمایی های دیشب صبح زود پول به حساب اومده بود 🥰

خیلی دعات کردم.

خیلییییی ذوق کردم😝

حالا شما میدونید اگر این رو زود تسویه کنم مثلاً چند روز دیگه میتونم فورا وام ۲ میلیونی بردارم یا نه؟؟

متاسفم،لطفا مراببخش،دوستت دارم،خدایا شکرت🙏
پاییز صدام کن یهودیدی جاری ماری تو تاپیک پس اندازبودن🤣🤣🤣🤣 بچه ها همینن دوره ای تغییرمیکنن...منم ...

عزیزم

خدا حفظشون کنه 🥰

دختر من یک سال سه ماه ۱۵ روزشه 😁🥲🥰🤗

منم مامانم پیشمه پاییز جان

دیگه باشگاه هم میرم یک روز در میون اونجام...

یا میبرمش پارک نزدیک خونمون

شوهرم شبا میبرتش پارکینگ بازی میکنه منم نفس می‌کشم 😎😄

خونه مامانم میرم کم مونده بگم غذامو بزارید دهنم 😐😐😐😄

یک حالی میده..

یکی غذا میده

یکی بازی میکنه

کلا مشغول

فقط من شیر میدم زحمت میکشم میخوابونمش 😄😄

عزیزم خدا حفظشون کنه 🥰 دختر من یک سال سه ماه ۱۵ روزشه 😁🥲🥰🤗 منم مامانم پیشمه پاییز جان ...

خداحفظش کنه.🤲🤲🤲🤲🤲هر ثانیه بابت وجود همچین مادری خداروشکرکن سریع هم دومی رو بیار من اگه شرایط داشتم ۶تابچه میاوردم چی بهتر از بچه کی بهتر از بچه

خدایا همسرمو برام نگه دار  شروع خاطراتم زنگیدنت بود   
سلام عزیزمممممم  خیلی ممنونم بابت راهنمایی های دیشب صبح زود پول به حساب اومده بود 🥰 خیلی دعا ...

سلام عزیزم

خواهش می کنم 🥰🤗

ممنون ک دعام کردی 🥲😍😍😍

خوشحالم ک تونستم کاری بکنم 🤗😍

ببین ده روز دیگه میتونی تسویه کنی دو میلیونی بگیری

دیگه نیازی نیست ۴م حسابت باشه همون دو میلیونی میتونی زنده کنی 😁

فقط هزینه اعتبار سنجی فکر کنم ۵۰ت یا ۶۰ت  میشه

مبلغ بالاتر میره اعتبار سنجی هم هزینش بالاتر میره

2706