2737
2734
عنوان

دورهمی دوستان قدیمی (+جدیدیااااااا)

| مشاهده متن کامل بحث + 581560 بازدید | 26411 پست
خووووووددددداااااااا😍😍😍😍😍

😊😘😘😘❤️

اسم شما چیه 🤗❤️

دخترم چند وقته صبحانه نمیخوره

اما نهار خوب میخوره

هر چی بگی درست کردم

دق میکنم آخر از دستش

خیلی بازیگوشی میکنه

همش میگه ددر

بابا الآن اومدی بی خیال شو 😄

جونم در اومد تا شام خورد 🥲

والا واسه من صبح ۴۹,بود الآن دیدم ۳۶شده 🥴🥴🥴🥴 اوسکل موسکلن بخدا 😏😄

من به سه میلیونی رسیده بود الان زده امتیاززززصفر🥴حالاجاریم ۲تومنی گرفت تسویه کردودیگه واریزی نداشت بازم بهش۲تومن تعلق گرفت🤷

خدایا همسرمو برام نگه دار  شروع خاطراتم زنگیدنت بود   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

😊😘😘😘❤️ اسم شما چیه 🤗❤️ دخترم چند وقته صبحانه نمیخوره اما نهار خوب میخوره هر چی بگی درست ...

پاییز صدام کن یهودیدی جاری ماری تو تاپیک پس اندازبودن🤣🤣🤣🤣 بچه ها همینن دوره ای تغییرمیکنن...منم انقد دلم برا پسربزرگم میسوزه امروز کلی دلم گرفت بعدچندوقت رفت تو کوچه وقتی برگشت انقد خوشحال بود🥺🥺🥺🥺کسیو هم نداریم بریم جایی...این روزا دلم خونواده وفامیل خوب میخواد...

دخترت چندسالشه؟ پسرام یکی۶سال۷ماهشه دومی هم۷ماهش ۲روزشه‌‌...دومی جدیدا تو خواب با گریه پامیشه اینم ورژن جدیدش...

دختر تو هم تو تغییراته..‌.یه مدت میبینی عاشق یه غذان بعد یهو دیگه اون غذا رو نمیخورن.‌..ببرون هم از ته دل سبک نمیشن براهمین اینطوری ان ما قدیم چه راحت بودیم...‌

خدایا همسرمو برام نگه دار  شروع خاطراتم زنگیدنت بود   
سلام عزیزم نگران نباش اون یک ویروس هست به نام رزوئلا ، دیگه بدنش دونه زده زود خوب میشه .

مرسی فداتشم ک همیشه کمک سیار آنلاین تو همه موارد هستی... خدا حفظت کنه واس عزیزانت..ان شاء الله ک همیشه موفق باشی و تنت سالم 🌹🙏☺️پس خداروشکر خیالمو راحت کردی

2728
سلام خوبین خانما یه سوال خانه داری دارم اینجا باید بپرسم ؟؟  @royayezendegi    

راحت باش عشقممم 

اینجا ن‌رسی کجا بپرسی 😉☺️

تاپیک مدیریت مخارج ودرامدها ونحوه پس انداز کردنش و نکات مهم خانه داری و چالش دوماهه طلا 💰💰💰💱💸🤑🤩🧿💰💰💰💵💴https://www.ninisite.com/discussion/topic/7725604/%d8%aa%d8%a7%d9%be%db%8c%da%a9-%d9%85%d8%af%db%8c%d8%b1%db%8c%d8%aa-%d9%85%d8%ae%d8%a7%d8%b1%d8%ac-%d9%88-%d8%af%d8%b1-%d8%a7%d9%85%d8%af-%d9%88-%d9%86%d8%ad%d9%88%d9%87-%d8%a8%d9%87%d8%aa%d8%b1-%d9%be%d8%b3-%d8%a7%d9%86%d8%af%d8%a7%d8%b2-%da%a9%d8%b1%d8%af%d9%86%d8%b4-%d9%88-%d9%86%da%a9%d8%a7%d8%aa-%d9%85%d9%87%d9%85-%d8%ae%d8%a7%d9%86%d9%87-%d8%af%d8%a7%d8%b1%db%8c
@3شهریورم  میشه لطفا غذاهاتون رو اینجا بذارین  منم امروز یه خورده نوشتم  میخواستم ...

@مامان_سبحان7    

عزیزم میشه لطفا3شهریورم رو زیر این پست واسم تگ کنین 

نمی‌دونم چرا نمیشه ایشون رو تگ کنم 

ممنون

2740
اینو رفتیم ی پاساژ خریدیم اینستاگرام ارزون تر میده ۵۰_۶۰ت  من گرفتم ۵۹۰  خیلی دوست داشت ...

خیلی قشنگه 😍😍

منم دنبال دو دس لباس بیرونی خاص برا پسرمم 

لباس تو خونگی خیلی داره دیگه گفتم فقط بیرونی براش بگیرم 

راستی برا غذا خوردن 

من پسرم عاشق خوردن بود ولی یهویی از خوردن افتاد 

هرچی بهش میدم نمیخوره انقد لاغر شده سر مریضیش 

فقط حرص و جوش میخورم 

عزیزم الان آخرماه هستیم دیگه😉 بنظرم هرچه زودتربخر بازهوس کمپوت میکنیا...🥰🥰 عزیزم شوخی کردم ولی ...

انشالله عزیزم تو هدفه ک بخرم 

اخه خوشمزه اس 😄😄😄

بیشوخی مریض بودم خیلی ضعیف شدم 

دارم یکم ب خودم میرسم 😊

نه محیا جون قشنگ بگرد ارزون تر هم پیدا میشه داخل همون د ی ج ی .

مارک زردیس تازه الان نگاه کردم ۵۹۲ 😑😑😑

پس هی بنظرم بری خود طلا فروش بصرفع اس 

با اتوبوس میرم ۵ تومن میدم 😄😄😄

ی ۱۵۰ سوتی میگیرم

پاییز صدام کن یهودیدی جاری ماری تو تاپیک پس اندازبودن🤣🤣🤣🤣 بچه ها همینن دوره ای تغییرمیکنن...منم ...

وای منم دیروز انقد دلم گرفته بود 

شوهرم ۲۴ ساعت شیفته 

جمعه ام بود بد جوری دلم گرفته بود 

پسرم ک میره لباسش رو میاره میگه مامان ماکه😄😄 ب پارک میگه ماک 

دیشبم با ی ناراحتی خوابم برد همش کابوس میدیدم

خیلی شب ها تنهام ولی دیشب خیلی ترسیدم 

از ترس زیاد چند دفعه ای از خواب پریدم 

مادرمم نیست انگار هیچ کسی توی این تهران نیست 

ی زن داداش دارم و داداشامم هیچ کدوم ی زنگ نزدن احوال منو بپرسن 😊

روبا جون چرا تاپیک آشپزی قفله؟

احتمالااا از زمانی که یه عده گزارش زده بودن برا تاپیک پس انداز اون تایم قفلشون کردم قفل مونده الان بازش میکنم

تاپیک مدیریت مخارج ودرامدها ونحوه پس انداز کردنش و نکات مهم خانه داری و چالش دوماهه طلا 💰💰💰💱💸🤑🤩🧿💰💰💰💵💴https://www.ninisite.com/discussion/topic/7725604/%d8%aa%d8%a7%d9%be%db%8c%da%a9-%d9%85%d8%af%db%8c%d8%b1%db%8c%d8%aa-%d9%85%d8%ae%d8%a7%d8%b1%d8%ac-%d9%88-%d8%af%d8%b1-%d8%a7%d9%85%d8%af-%d9%88-%d9%86%d8%ad%d9%88%d9%87-%d8%a8%d9%87%d8%aa%d8%b1-%d9%be%d8%b3-%d8%a7%d9%86%d8%af%d8%a7%d8%b2-%da%a9%d8%b1%d8%af%d9%86%d8%b4-%d9%88-%d9%86%da%a9%d8%a7%d8%aa-%d9%85%d9%87%d9%85-%d8%ae%d8%a7%d9%86%d9%87-%d8%af%d8%a7%d8%b1%db%8c
2706