2733
2734
عنوان

دورهمی دوستان قدیمی (+جدیدیااااااا)

| مشاهده متن کامل بحث + 670796 بازدید | 30499 پست
من یکی از اشتباهام  یه تیکه از طلاهای مجردیمو  چون دم عروسی همسرم نیاز داشت  بهش د ...

یعنی طلای خودت بودو پولی که همسرت دادماله خودت شد؟اینطوری که خیلی ضرر کردی..

فروردین ۱۴۰۰یک میلیون وپنجاهوشش هزارتومن بود😢

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یعنی طلای خودت بودو پولی که همسرت دادماله خودت شد؟اینطوری که خیلی ضرر کردی.. فروردین ۱۴۰۰یک میلیون ...

اره مال خودم بود به اسم خانواده و کمک دادم بهش 

و دوباره قبل عید دادم طلا 

ولی الان یادم اومده اگه اون قبلی بود الان ۶۰ ۷۰ تمن بود نه ۲۰ ☹️☹️☹️

تاثیر نداره  یعنی امکان بارداری وجود داره  حالا نمیدونم شما دوس دارین بشین یا نشین اخ ...

نه نمیخام بچم کوچیکه 

ببخشیدا من متوجه نشدم 

مثلاً من ۳شب قبل شروع کنم بدنم ایمن میشه یا نه

وقتی لایک کردم ینی برات صلوات فرستادم کاربری دست دونفره   میشه برام یه صلوات بفرستی ؟مرسی.خدایا تو بساز تو بسازی قشنگتره خدایا شکرت واسه همه چی    خدا جونم وقتش نیست یه خونه حیاط دار خوب و بزرگ بهم بدی   میدونم ک بهم میدی خیلی حرف شنیدم خسته شدم چرااااا آخه .میدونم ک همه چی درست میشه لطفاً زودتر خسته شدم خدایا خودت میدونی و میبینی لطفاً کمکمون کن   
2731
نه نمیخام بچم کوچیکه  ببخشیدا من متوجه نشدم  مثلاً من ۳شب قبل شروع کنم بدنم ایمن میشه یا ...

یه بچه م دارین؟,☹️

سوالتو واضح بپرس عزیزم 

۳ شب قبل چی شروع کنی؟؟؟

مثلا امشب شروع کنی بعد ۳ شب دیگه رابطه داشته باشی؟؟؟

نه نمیشه

یه بچه م دارین؟,☹️ سوالتو واضح بپرس عزیزم  ۳ شب قبل چی شروع کنی؟؟؟ مثلا امشب شروع کنی بعد ...

آره عزیزم بچه دارم

از امشب شروع کنم سه شب بخورم دیگه رابطه داشته باشم بدنم ایمن شده ؟؟جلوگیری میکنه؟؟

وقتی لایک کردم ینی برات صلوات فرستادم کاربری دست دونفره   میشه برام یه صلوات بفرستی ؟مرسی.خدایا تو بساز تو بسازی قشنگتره خدایا شکرت واسه همه چی    خدا جونم وقتش نیست یه خونه حیاط دار خوب و بزرگ بهم بدی   میدونم ک بهم میدی خیلی حرف شنیدم خسته شدم چرااااا آخه .میدونم ک همه چی درست میشه لطفاً زودتر خسته شدم خدایا خودت میدونی و میبینی لطفاً کمکمون کن   
آره عزیزم بچه دارم از امشب شروع کنم سه شب بخورم دیگه رابطه داشته باشم بدنم ایمن شده ؟؟جلوگیری میکنه ...

نه عزیزم ایمن نشده هیچ 

تخمکام بهمون میخندن میرن مهمونی 

روش طبیعی و ک رو استفاده کن 

قرص باید مرتب هرشب بخوری بغیر تایم پریود 

ناراحت نشینا چطور یه بچه دارین و اینارو نمیدونین؟؟

نه نمیخام بچم کوچیکه  ببخشیدا من متوجه نشدم  مثلاً من ۳شب قبل شروع کنم بدنم ایمن میشه یا ...

نه گل ایمن نمیشه..حداقلش یه ماه دوماه بعد خوردن قرص..تازه اونم ۹۹درصده احتمالش🙂

داشتیم کسایی که حتی باخوردن قرص دوقلوباردارشدن🤭

اگه صحبتش پیش اومد وهمسرتم تو دستوبالش پول بود موضوعوپیش بکش بگو عذاب ویجدان دارم🤣وبگیر ازش

نه دیگه ولش کن 

یه بار میگم لطف خانواده رو بدونه🤣🤣🤣🤣😐😐

دو پروژه دیگه در دست دارن اونام باید اجرا شه 

نه عزیزم ایمن نشده هیچ  تخمکام بهمون میخندن میرن مهمونی  روش طبیعی و ک رو استفاده ...

همیشه روش طبیعی بوده 

چون همیشه روش طبیعی بوده

نهایت یه بسته تا دوتا خورده باشم اینم اصن یادم نمیاد همش ترس دارم

نه گل ایمن نمیشه..حداقلش یه ماه دوماه بعد خوردن قرص..تازه اونم ۹۹درصده احتمالش🙂 داشتیم کسایی که حت ...

هیچی دیگه پس فایده نداره 

مرسی از پاسخت دوستم 

منم تشخیصم ساس بود ولی ساس مگه شبا بیرون نمیاد؟ ایشون تو روز دیده و میگه بخاطر عروس هلندی که دارن ...

میگن وقتی زیاد بشه تو روز هم دیده میشه.

متاسفانه منم ۳روز پیش پیداکردم سمپاشی کردم ولی فکرشم اذیت کنندس

2706