2733
2739
عنوان

دورهمی دوستان قدیمی (+جدیدیااااااا)

| مشاهده متن کامل بحث + 644133 بازدید | 29341 پست

بچه ها خیلی سردرگمیم...

از ی طرف ی ماه بیشتر وقت نداریم

از ی طرف اون خونه فقط چهار دیواری پول لازمن...

از یطرف صاحب خونه فعلی میگه من الان پولی ندارم بدم بهتون

اونا هم پول لازمن..وام ویپاد منم انذازه ای ک میخوام نشده

اصلا فکرشو نمی‌کردن انقدر همه چی گرون باشه..

پکیج و شوفاژ

کولر

کابینت

شیر آلات

رنگ خونه و در و دیوار

هووووف خیلییییییییی کار هست

اصلا ی وضعی..

امیدوارم پشیمون نشن 🥲

لطفاً دعا کنید درست بشه...

خیلی استرس دارم... خیلییییییییی....

خانمای فسقلی دار 😊😍

دختر من همچنان درگیر یبوست..

از دیروز زور میزد طفلی..

منم انقدر فکرم مشغول فراموش کردم ک شیاف گلیسیرین بزارم

امروز باز دیدم زور میرنه گریه میکنه

زودی شیاف گذاشتم و دلشو روغن زیتون زدم ماساژ دادم

بعدش سریع دفع کرد...

دکتر گوارش کودکان نزدیک خودمون نیس..

سمت اندیشه فاز ۳

ب شوهرمم مرخصی نمیدن دوشنبه دکتر هست باید خودم ببرمش..

این روزا خیلی دغدغه هام زیادن

خدا کمکمون کنه...از این پروسه سخت رد بشیم..

من (همین الان ک تایپ میکنم ب ذهنم رسید ک ی غذا واسه اون خانم بپزم ب دوست مامانم بدم ببره بهشون بدع)🥲🥲

ببخشید زیاد حرف میزنم

اینجا راحتم 🥲🥲🥲

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

@abi_asemani    عزیزم ممنون که در مورد گوجه املتی که کنسرو میکنی توضیح دادی فقط یه سوال خنده دار، ببین از ظهر همش با خودم دارم فکر میکنم وقتی اون مواد رو داغ داغ بریزیم تو شیشه و درشو ببندیم نمیترکه🤭🤭؟

@abi_asemani    عزیزم ممنون که در مورد گوجه املتی که کنسرو میکنی توضیح دادی فقط یه سوال ...

عزیزم شیشه های کارخونه ای، اونایی که برای سس و خیارشور اینا هس، اونا نه گرم بشه میترکن نه یخ بزنه

2731
بچه ها خیلی سردرگمیم... از ی طرف ی ماه بیشتر وقت نداریم از ی طرف اون خونه فقط چهار دیواری پول لازم ...

آرامشتو حفظ کن مدام ایه الکرسی بخون تا زودتر کارای خونت ردیف بشه 

با خیال راحت بشینی اینجا چت کنی

خانمای فسقلی دار 😊😍 دختر من همچنان درگیر یبوست.. از دیروز زور میزد طفلی.. منم انقدر فکرم مشغول ...

الهی طفلی چه سختشه الان 

پسر من کوچیکتر بود شکمش کار نمیکرد بهش شربت انجیر میدادم خیلی خوب بود

بهش دادی!

وای خانوما باورتون نمیشه بعد از درمانگاه رفتن و 

دوبار متخصص چشم رفتن 

و بیمارستان فارابی 

و امپول دگزا و امپول بتامتازون

امروز من قرص سیتریزن خوردم و چشمم باز شد🫤😳

اصلا باورم نمیشد یه حساسیت این بلا رو سر من اورده بود

چند روز روحیه خودم و همسر و بچه ها داغون 

درده که کشیدم، اشک نمونده نریزم 😔

ولی بلخره خوب شدم

اخه من حساسیت نداشتم 

عجب دوره زمونه ای شده ها😂😂😂😂

الهی شکرت واسه سلامتی❤️🤲

@abi_asemani    عزیزم ممنون که در مورد گوجه املتی که کنسرو میکنی توضیح دادی فقط یه سوال ...

نه عزیز دل نمیترکه فقط باعث میشه درش حسابی کیپ بشه  یه حوری ک وقتی میخواد باز کنی یه صدای مثه همین بیرونیا میده و باید با چاقو لبه هاشو ضربه بزنی و  باز کنی  

برای افطار و زمستون ک گوجه بی رنگ و مزه بود من استفاده کردم خوب بود همسرمم دوست داشت 

و من سیب و گلابی و به رو هم همینطوری کمپوت میکنم و قشنگ  چند وقت مصرف میکنیم چون دو نفریم و یهو میبینی بابام از باغ برامون یه جعبه سیب  میاره و من یه مقداریشو خشک   میکنم برای دمنوش و میوه خشک یه مقداریشو کمپوت و یه مقداریشو میذارم همینطوری میخوریم 

برای کمپوت  سیب و پوست میکنم هستشو میگیرم  وقتی داره اب و شکر میجوشه  یه چوب دارچین و یه  دونه  مغز هل (هل و میشکنم و یه دونه از توش بر میدارم ) میندازم و‌سیبارو‌میندازم داخلش  قد نیم ساعت میحوشه یه دو سه لیوان اب بستگی به نرم و سفت بودن سیب داره هر چی نرم تر آب کمتری میریزم 

تست میکنم وقتی سیب به مقدار دل خواهم پخت همونطوری داغ داغ و  سیبارو میریزم تو شیشه تمیز و آبی ک داخلش پخته میرزم روش درشو محکم میبندم بر عکس میذارم روی دستمال تا خنک خنک بشه 

🤲🏻 لطفا برام دعا کنید که منم  مادر بشم ❤️ بعداً....بعداًوجود نداره ،بعداً چایی سرد میشه،بعداً آدم پیر میشه،بعداً زندگی تموم میشه ... من قوی تر از تنهاییامم 
2738
وای خانوما باورتون نمیشه بعد از درمانگاه رفتن و  دوبار متخصص چشم رفتن  و بیمارستان فاراب ...

خدارو شکر حالت خوبه 😍😍😍😍💕🤲🤲

من کاملا درکت میکنم...

من یک ماهی پا درد شدید داشتم...هی رفتع رفتع بدتر میشد تا یک ماه رسید گریه میکردم

رفتم متخصص ارتوپدی

ورزش داد اون ورزشا پامو خوب کرد

واااااااااااااااااااای منم خیلی گریه میکردم 🥺🥺🥺

ان شالله عزیزم😍 ای جان فک کنم پیش دبستانی میشد 

آره عشقم پیش دبستانیه🥰

اگر میدونستید ۹۰درصدِ آدمای دورتون از خوشحالی و موفقیتتون خوشحال نمیشن، هیچوقت چیزی که صددرصد قطعی نشده رو به هیچکس نمیگفتید‌ 😊
الهی به خوشی بدوزین و بپوشین خدا قوت خانم خوش ذوق و هنرمند لذت می برم از هم صحبتی با شما دوست عزیز ...

قربونت برم عزیزدلممم شما خیلی لطف داری به من مهربووون😘😍🥰🤩

اگر میدونستید ۹۰درصدِ آدمای دورتون از خوشحالی و موفقیتتون خوشحال نمیشن، هیچوقت چیزی که صددرصد قطعی نشده رو به هیچکس نمیگفتید‌ 😊
۱۰۰ تومن ۵ ساله خوبه که ماهی ۲ و خورده من ۵ ساله ۱۰۰ تومنی دارم، قسطش حدودا سه حدودا تومنه این سو ...

اره قسطش ماهانه کمه خوبه ولی این ۵ سال مگه تموم میشه😂

ولی خوبیش اینه ما حدود ۲٠-۲۵ تومن قسط ثابت بانکی داریم که ان شاءالله اردیبهشت ۴٠۴ تموم میشه همش،  اینو بگیریم همین فقط قسط بانکیمون میشه، 

کنارش میخوام حدود ۱٠ تومنم وام خونگی بنویسم ولی اگه باز وام بدن هم میگیریم نه نمیگیم😂

سلام دوستان عزیزم😍

خانمای عزیز میشه راهنماییم کنید.

من همون 18 سالگی گواهینامه گرفتم.

و الان 10 سال میگذره.

و میترسم رانندگی کنم.

یه مربی هم 3 سال پیش گرفتم اما بازم نشد...

همش میترسم به جایی بزنم همسرم دعوا راه بندازه 😭😭😭

❤️❤️My Goal Is My Job❤️❤️
اره قسطش ماهانه کمه خوبه ولی این ۵ سال مگه تموم میشه😂 ولی خوبیش اینه ما حدود ۲٠-۲۵ تومن قسط ثابت ب ...

دیگه دوسم نداری   

یا فراموشم کردی   

بمیرم برای غریبیم، اون همه گزارش خلاصه ومفید نوشتم برات نگاه نکردی چرا   

2706