2737
2734
عنوان

تولد پسر 6 ساله

62 بازدید | 3 پست

سلام دوستان. پسرم دوست داره تولدش رو براش با دوستاش بگيرم ولي من هيچ اشنايي با خانواده هاشون ندارم سه چهار تا دوستاي مهدش هستن. ميخواستم ببينم آيا با ماماناشون بگم بيان؟

و آيا تو خونم بگيرم يا بگم بيان پارك كه بازي و ... هم بكنن با هم؟

خانه ی بازی تولدشو بگیر

دو ساعت رزرو کن

❌اگه به اسم کاربریم گیر بدی یعنی خوده خری🫤 ❌       اگه اون لحظه خوشحال بودی……پس پشیمونی نداره/.      پایان های تلخی را باید تجربه کنی تا به دوام نداشتن چیزهای زیبا ایمان بیاوری.       تذکر مهم:اگه تو یک تاپیک دارم تیکه پاره ت میکنم تو یک تاپیک قربون صدقه ت میرم…دادا خداوکیلی به اسم کاربریا دقت نمیکنم فکر نکنی دوقطبی ام؛خودتو …نکن برام❤️😁.    
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

مبارک باشه ان شاءالله تولد ۱۲۰ سالگیش

اگه برات امکان داره و تو تابستون هم مهد میره با مربی مهدش هماهنگ کن کیک ببر مهد و محیط شادی رو برای گل پسرت و دوستاش بوجود بیار 

فقط مواظب باش برف شادی و بادکنک هلیومی نبر

به مربی مهد هم بگو به والدین اطلاع بده که اگه کسی بچش دیابت داره یا به ماده غذایی خاصی که تو کیک و شیرینی به کار میره حساسیت داره اون روز نیاد

2728