2737
2734
عنوان

کیا افسردگی بعد زایمان داشتن؟

76 بازدید | 17 پست

خانوما من دخترم نزدیک چهل روزشه ، خیلی حالم بده همش دلم میخواد گریه کنم..حس میکنم مامان خوبی نیستم.. دخترمم کولیک و رفلاکس هم داره.. شوهرمم تو بچه داری کمک زیادی نمیکنه..البته شغلشم اجازه نمیده..پنج صبح تایک از اونورم سه و نیم تا نه شب نیست..همش به صورت دخترم نگاه میکنم حس میکنم با گریه هام و حال بدم دارم بهش ظلم میکنم..چیکار کنم دارم دیوونه میشم

قاصد روزان ابری، داروگ ،کی میرسد باران؟!              
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

منم بعد دوسال خوب نشدم

من از دیوانه ها دیدم ، هزاران عاقل مرده !•~•                                                                                                           خدایا همیشه هوامو داشته باش ❤                                    
2740
طبیعیه اگه زیاده برو دکتر اگه قابل کنترل سعی کن خودت به خودت کمک کنی 

خیلی سعی میکنم..چند روزی حالم خوبه دوباره تا یه کم بچم بی قراری میکنه و شب بیداری دارم حالم بد میشه

بری پیش روانپزشک حتما بت دارو میده برای کنترلش البته منم خودم با  سه تا بچه گاهی گریم میگیره از اذیتاشون 

مردم همان قدر شما را دوست دارند که شما خودتان را دوست دارید.شما خالق واقعیت و زندگی خود هستید . 🌹🌹🌹🥰🥰🥰
برای همه پیش میاد عزیزم...همون این مسیرو رفتیم...حالت و میفهمم..فقط باید آروم باشی..و سعی کنی خودت و ...

کاش این دوره تموم شه زودتر

هنوزم دارم  بچه هام شیربه شیر شدن  ۲سالو نیمه و ۸ ماهه  داغونم  همش میگم بچم ...

وای اینجوری دیگه خیلی سخته عزیزم..توام حتما کمکی نداری مثل من..این تنهایی خیلی بدتره

2706