2737
2739
نه عزیزم راستش ماشین نداریم!! فروختیم بخاطر مشکل میخواستم برم شمال با ماشین بابام همیشه میداد اینسری کاری براش پیش اومده خودش لازم داره عصبی شدم تمام برنامم بهم خورده!!! میخوام مثل احمقها تلافیشو سر خرید کردن در بیارم !!!
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
اهان پس ازموضوعی عصبی هستی،من حتی یه بازارمیخام برم نشه برم عصبی میشم،ولی امتحان کردک وقتی میخام عصبی شم مدام به خودم میگم که چی خب نشده،انقدمهم نیست،بعدخودموسرگرم میکنم ناخوداگاه اروم میشم
بر نارفیقان شرم باد
وااااااااااااااایییییییی قرار بود تا آخر اردیبهشت بخره امروز گفت هنوز توان مالیشو نداره زیاد بگم بهش ازم عذرخواهی میکنه... خودمم خجالت میکشم دیگه بروش نمیارم
2740
آره عزیزم واقعا شرایطشو نداره ولی من اصلا فکر نمیکردم بابامم کار داشته باشه صبح رفتم بدو بدو خرید غذا توراهی بپزم!! زنگ زدم بابام گفت چی شده چی نشده منم دیگه روم نشد بگم ماشین میخوام خیلی پکر شدم خیلی....
شینا جان خیلی وقتا واسه من پیش اومده ظاهر یه اتفاق خیلی ناراحتم کرده ولی بعد از گذشت زمان فهمیدم چقدر اون اتفاق خوب بود.... حتی یکبار
سه سال طول کشید تا فهمیدم
بگذارید خدا تصمیم بگیرد...
2706