2737
2739

من قرص ایمی پرامین ۲۵ میخورم و موقع هایی ک نمیتونم چیزی رو تحمل کنم الپرازلام میخورم میخوابم

سال ۱۴۰۲ هم گذشت و من مادر نشدم ۱۳ ساله ک چشم انتظار معجزم هستم ولی بازم نا امید نمیشم چون خدامو دارم مطمعنم ی روزی فرشتشو بهم هدیه میده و بغلش میگیرم و بعد از خدا امام رضام رو دارم یا امام رضا تو رو ب جوادت قسم منو و دوستام ک در انتظار مادر شدن هستن چشم انتظار نذار.  دوستای خوبم برای دل شکستم دعا کنید و ی صلوات مهمونم کنید  عزیز مامان هیچ وقت نا امید نمیشم و منتظر میشم تو وجودم شکل بگیری منتظر اون روز هستم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
من قرص ایمی پرامین ۲۵ میخورم و موقع هایی ک نمیتونم چیزی رو تحمل کنم الپرازلام میخورم میخوابم

چرا راحت به بقیه اسم داروتو میگی ؟ 

استارتر اول باید برین دکتر نه که سر خود دارو مصرف کنین

در امیدِ واهیِ یک مرحمیم این روزها ❤️‍🩹.                دیگه‌نه‌یه‌دلیم‌نه‌هم‌نظر /حس‌خوب‌قبلُ‌به‌هم‌نزن 🌙✨
همین جوری میده داروخونه؟

اره من ک میگیرن

سال ۱۴۰۲ هم گذشت و من مادر نشدم ۱۳ ساله ک چشم انتظار معجزم هستم ولی بازم نا امید نمیشم چون خدامو دارم مطمعنم ی روزی فرشتشو بهم هدیه میده و بغلش میگیرم و بعد از خدا امام رضام رو دارم یا امام رضا تو رو ب جوادت قسم منو و دوستام ک در انتظار مادر شدن هستن چشم انتظار نذار.  دوستای خوبم برای دل شکستم دعا کنید و ی صلوات مهمونم کنید  عزیز مامان هیچ وقت نا امید نمیشم و منتظر میشم تو وجودم شکل بگیری منتظر اون روز هستم

پروپرانول 

اولین دلخوشی زندگیم💕مادرم💕پلان اول ؛ دیشب همه چیز به ‹ مو › رسید پلان دوم ؛ صبح معجزه شد و ‹ مو › پاره نشد ± دو ساعت بعد از معجزه ، مامانِ بی‌خبر از اتفاقات اخیر ، برای احوال پرسی زنگ زد و گفت : ‹ دیشب کلی دعات کردم💛'💎 ›دومین دلخوشی زندگیم💕 پدر و برادر جانم 💕 با قلب مهربونشون  و خوبی های بی منت 🌈🦋‌‌ سومین دلخوشی زندگیم اومدن مردی تو زندگیم که منو با تمام بچگیام بزرگ کرد 🌱و کنارش بدون هیچ ترسی خود واقعیمم🙃 .آدم امن زندگی من🫂❤️ می‌گفت هرچقدر دل‌چرکین باشم ازت ولی دوست‌داشتنت هنوزم به دریا وصله.💙 در دل و جان خانه کردی عاقبت ...❤️🌈 خدایا شکرت بابت همه چی 💛💛 
چرا راحت به بقیه اسم داروتو میگی ؟  استارتر اول باید برین دکتر نه که سر خود دارو مصرف کنین

چ‌دکتری فقط هزارو یک‌مشکل دارم اعصاب ندارم حال روحیم افتضاحه همه رومخمن

کاربری جدید نیستم
2740
چرا راحت به بقیه اسم داروتو میگی ؟  استارتر اول باید برین دکتر نه که سر خود دارو مصرف کنین

ن داروی ایمی پرامین خود داروخونه بهم داد...من ب چند نفر گفتم خوردن راضی بودن

چ‌دکتری فقط هزارو یک‌مشکل دارم اعصاب ندارم حال روحیم افتضاحه همه رومخمن

روانشناس یا روانپزشک شما باید برین 

هیچوقت سر خود دارو مصرف نکنین 

در امیدِ واهیِ یک مرحمیم این روزها ❤️‍🩹.                دیگه‌نه‌یه‌دلیم‌نه‌هم‌نظر /حس‌خوب‌قبلُ‌به‌هم‌نزن 🌙✨
ن داروی ایمی پرامین خود داروخونه بهم داد...من ب چند نفر گفتم خوردن راضی بودن

به هر حال بازم باید دکتر تشخیص بده که چه دارویی باید بخوریم اینطوری سر خود و به حرف داروخونه به ضرر خودتونه