2733
2734
سلام ، من به خاطر التهاب دهانه رحم، رفتم پیش دکتر شادانلو، گفتن یک التهاب کم همراه با زخم خیلی کوچیک دارم، یک دوره پماد واژینال و قرص مترونیدازول دادند، حالا که رفتم، یک تست ازم گرفتند و گفتند دفعه بعد برم برای فریز کردن، می خوام بدونم، آیا با توجه به اینکه زخم کوچک بوده یک دوره دارو کافی بوده؟ و اینکه من 35 سال دارم و هنوز برای بارداری اقدام نکردم بعدا مشکلی پیش نمی یاد، به توصیه دکتر برای فریز اقدام کنم؟آیا شما شناختی از کار ایشون دارید؟ لطفا راهنماییم کنید، ممنون می شم، خدا می دونه چقدر استرس دارم و می ترسم.
گل یاسی جون سلامو نمی دونم اقدامی مردی یا نه. و لی چون تجربه من مثل خودت بود گفتم شاید مفید باشه.

منم پارسال دی زخم دهانه رحم داشتم. چند تا دکتر عوض کردم و یه عالمه دوا و دارو فایده نداشت. از رو نی نی سایت شادانلو رو پیدا کردم رفتم پیشش گفت این زخم نیستو مدل دهانه رحمت این شکلیه و آزمایشایه پیش از بارداری نوشت. دفعه بعد رفتم پیشش گفتم من ترشاتم خیلی زیاده. گفت من دو هفته پیش جک کردم چیزی نیست. گفتم ولی من یه کم درد دارم. معاینه کرد گفت یع زخم کوچیکه این داردها رو مصرف کن دفعه بعد بیا فریز کنم. خلاصه مستاصل مونده بدوم چیکار کنم. رفتم پیش دکتر صفارزاده گفت اونایی که می گن فریز کن اگه خدایی نکرده نازایی بگیری میان جواب بدن. دکترای ایران الکی می ترسونن که اگه فریز نکنی ممکنه سرطان بگیری و این حرفا. خلا صه به من دو دوره دارو داد و شکره خدا زخمم خوب شد و 3 ماه بعدشم باردار شدم. امیدوار باش عزیزم
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

مروارید جون ، من چند وقته پیش تو نی نی سایت داشتم در به در دنباله آدرسه یه دکتر خیلی خوب می گشتم که مطبش تو کرج باشه ، با سرچ تو نی نی سایت با یه پستی مواجه شدم که فکر کنم ماله ساله 87 بود ، تو اون تاپیک شما دکتر یاسمن رودنشین رو معرفی کرده بودید ، می خواستم الان که اینجا پست گذاشتید ازتون به خاطر معرفی این دکتر خوب تشکر کنم ، چون واقعاً این دکتر به دادم رسید ، الانم پیشش میرم و خیلی ازش راضیم ، حداقل از خیلی از دکترای کرج که من پیششون رفتم بهتره ، بازم ممنونم .
2728