2733
2739
عنوان

اسپاسم کردم شدی😭😭😭

164 بازدید | 3 پست

چندساله استخوان دردشدیددارم رفتم دکترگفت اسپاسم شدیدکرده استخوانهات. کسی اطلاعی داره ازاین بیماری

خدایایه روزی یه جای عوض این همه صبوری هام روجبران کن  خدایاازتنهاچیزی که همیشه ترسش تووجودمه لحظه ورودبه قبره خدایا دراون لحظات کمکم کن ازفشارقبرخوف قبروعذاب قبردرامان بداریاارحم الراحمین  

اسپاسم استخوان و که نشنیدم تاحالا

ولی اگه اسپاسم عضلانی و میگی 

اره گرفتگیه شدید و پر درد

بعضی وقتا بعد ورزش درد میگیره عضلات میگن اسپاسم شده

بعضی وقتا هم در اثر فشار اوردن زیاد اسپاسم شدید میشه و سخت رد میشه 

اگه هم قدیمی شده باشه دیگه خیلییی سخته 

ولی فکر نمیکنم خطری داشته باشه

احساس خفگی میکنم!!!!😔بغض گلویم را رها نمیکند🥺..                                                                                                                عه لباسمو برعکس پوشیدم فکر کردم عاشق شدم!!! هیچی اقا حله🖐🏻😎
اسپاسم استخوان و که نشنیدم تاحالا ولی اگه اسپاسم عضلانی و میگی  اره گرفتگیه شدید و پر درد بع ...

مال من همه جای بدنم دردشدیددارم بخصوص کمروستون فقرات پنج ساله شدیدشده

خدایایه روزی یه جای عوض این همه صبوری هام روجبران کن  خدایاازتنهاچیزی که همیشه ترسش تووجودمه لحظه ورودبه قبره خدایا دراون لحظات کمکم کن ازفشارقبرخوف قبروعذاب قبردرامان بداریاارحم الراحمین  
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

مال من همه جای بدنم دردشدیددارم بخصوص کمروستون فقرات پنج ساله شدیدشده

منم دیدم کسایی که خیلی وقته کتف و ستون مهرشون اسپاسم شده

فکر کنم فیزیوتراپی و ماساژ بهتر میکنه

احساس خفگی میکنم!!!!😔بغض گلویم را رها نمیکند🥺..                                                                                                                عه لباسمو برعکس پوشیدم فکر کردم عاشق شدم!!! هیچی اقا حله🖐🏻😎
2742