2733
2739
عنوان

فرزند دوم

71 بازدید | 69 پست
مامانایی که فرزند دوم دارن میشه بگید کوچولوتون چند ساله بود که برای دومی اقدام کردید و چه تجربه ای دارید از تفاوت سنیشون
حسبناالله و نعم الوکیل. خدایا خودت مراقب دختر من باش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
بهتره یه فاصله سنی سه ساله بین دو تا بارداری باشه تا بدن شرایط بهتری برای بارداری بعدی داشته باشه
من مشکلات را حل نمی کنم , من افکارم را درست می کنم ، سپس مشکلات خودشان حل می شوند. (لوییز هی)
2738
تجربه من هم خواهرم بود که 27 ماه فاصله بچه هاش بودن و الان خیلی راحته تجربه دیگه هم خواهرشوهرم که فاصله بچه هاش 6 سال هست که خیلی بده و بچه اولش خیلی خسته میشه و گاهی بهش ظلم میشه
90.8.29 قشنگترین اتفاق زندگیمون... 93.8.28 دومین اتفاق قشنگ زندگیمون... 95.8.8 سومین اتفاق قشنگ زندگیمون❤🌹❤🌹❤
الان 20 ماهشه و ماهه 7 بارداری هستم کلا هر چی فاصله بیشتر بشه بچه ها توی رابطه به مشکل بر میخورن چون هر کدوم توی یک دوره و مرحله منفاوتی از زندگیشون هستن و اون یکی رو درک نمیکنن من و خواهرم 7 سال تفاوت سنی داریم از بعد ازدواج من تونستیم با هم رابطه خوبی برقراز کنیم. چون همیشه تو فاز متفاوتی بودیم
90.8.29 قشنگترین اتفاق زندگیمون... 93.8.28 دومین اتفاق قشنگ زندگیمون... 95.8.8 سومین اتفاق قشنگ زندگیمون❤🌹❤🌹❤
2706