2737
2739
به نظرتون مشکلی داره ؟ یه سوال دیگه دکترم دو تا امپول نوشته برام بعد تو خط پایین نوشته روز 14پری یک امپول تزریق شود چکار کنم حالا امروز 24 پری هستم ؟؟؟؟
خدایا !!!! دستم به آسمانت نمیرسد / تو که دستت به زمین میرسد بلندم کن *******
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
وقتی از داروخانه اوردم خونه تو یخ گذاشته بودم ولی دیروز عصر از یخچال دراوردم بیرون ببینم چجوریه چند تاست بعد یادم رفت دوباره بگذارم سرجاش حالا اگه بزنم چی میشه ؟؟؟
2740
میگن بیشتر از یک ساعت نباید بیرون باشه و اگر بیرون هست باید داخل یخ باشه من که میزدم باید دوتاشو میریختم تو سرنگ و میزدم حالا واسه شما رو نمیدونم یه زنگ بزن از داروخانه شبانه روزی شهرتون بپرس فاسد نشده باشه
اللهم صل علی محمد و آل محمد خداجون شکرت خودت مواظب همه نی نی ها باش یا امام جواد هوای همه منتظرا به خصوص دوستای خوب نی نی سایتیمو داشته باش و دامنشونو سبز کن آمین
گیتار جان زنگ بزن حتما بپرس شاید خطر داشته باشه
اللهم صل علی محمد و آل محمد خداجون شکرت خودت مواظب همه نی نی ها باش یا امام جواد هوای همه منتظرا به خصوص دوستای خوب نی نی سایتیمو داشته باش و دامنشونو سبز کن آمین
مرسی دوستای خوبم زنگ زدم اطلاعات دارویی گفت چون این امپول پروتیین داره زود فاسد میشه باید دوباره بخری
منم ازاین امپولا زدم ولی نتیجه نگرفتم
خوشا به حال گیاهان که عاشق نورند و دست منبسط نور روی شانه آنهاست… ﺍﻯ ﺧﺪﺍ ﻣﺮﺍ ﺍﻳﻦ ﻋﺰّﺕ ﺑﺲ ﻛﻪ ﺑﻨﺪﻩ ﺗﻮ ﺑﺎﺷﻢ ﻭ ﺍﻳﻦ ﻓﺨﺮم ﺑﺲ ﻛﻪ ﭘﺮﻭﺭﺩﮔﺎﺭم ﺗﻮ ﺑﺎﺷﻰ ﺗﻮ ﺁﻧﭽﻨﺎﻧﻰ ﻛﻪ ﻣﻦ ﺩﻭﺳﺖ ﺩﺍﺭم ﭘﺲ ﻣﺮﺍ ﺁﻧﺴﺎﻥ ﻛﻪ ﻣﻰ ﺧﻮﺍﻫﻰ ﺑﮕﺮﺩﺍﻥ ...