2737
2734
عنوان

دل درد و نخوابیدن نوزاد

84 بازدید | 15 پست

دوستان یکی کمک کنه آخه این چه وضعیه

پسرم تازه ۱۲ روز دنیا آمده ولی بیقرار هست دکتر هم بردم گفته دل درد نفخ و..آخه چرا پسر اولم هم اینجور بود این یکی هم چکار کنم به نظرتون کسی تجربه ای داره والله تغذیه هم دقت میکنم ها ولی باز این جور شده دکتری میشناسید که کمک کنه 😥😥😔

کولیک داره

حتما زایمانای پر استرسی داری

هم اوست خدایی که جز او نیست معبودی ، فرمانروای هستی،عاری از کاستی سرچشمه امنیت و سلامتی ، مسلط برهمه و مبرا از هر شکستی، انجام دهنده هر خواستی ،و سرآمد با عظمت هستی ، بله این خداست مبرا از ادعاهای هر بت پرستی ۲۳/الحشر🌸🌸🌸🌸پروردگارا، مرا تنها مگذار و تو بهترین وارثانی ،  از نزد خودت یاورى براى من قرار ده که در زندگیم از من سود برد و پس از مرگم بر من استغفار کند، و او را فرزندى سالم بر من قرار ده، و شیطان را در او سهم و نقشى نباشد. خداوندا، من بسوى تو توبه نموده و بخشش تو را مى‏طلبم، تو بخشنده و مهربانى🌸🌸🌸🌸🌸 به یاد سپهسالار اسطوره ای ایران ساعت ۱/۲۰دقیقه فرودگاه بغداد ، سردار رشید شهید قاسم سلیمانی یادت جاودان❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2740

با روغن کنجد شکمشو ماساژ بده و کهنه ببند دورش..

دکتر اینو گف بهم.

بعد ۲ماه ونیم ب بعد بود ک گف میتونی شیره انگور مخلوط ب آب بدی ۲۰ سی سی میدادم قشنگ هرچی باد بود خارج میشد و راحت میگرفت...

من رفلاکس و نفخ زیاد داشت...

دمکرده بارهنگم خیلی خوبه 

والا پسر من تا ۱۱ ماهگی ش هر شب گریه می کرد و کولیک داشت بعد ۱۱ ماهگی ش یهو خوب شد . با هیچی هم درما ...

پسر اول منم اینجور بود انگار این هم اینجور خیلی کلافه ام چرا کاش کسی بود بگه از چیه کمک هم ندارم 

باشه میکنم پوشک هم ببندم یا فقط کهنه

ن منظورم اینه ک چرب کن شکمش رو قشنگ بعد کهنشو بپیچ دور شکم و پهلوهاش و شلوارشو بکش روش .

آروغشو هم حتما بگیر .

دوستم میگف ۴۰روز سر دست میگرفتیم تا صبح بچه رو شبا بعدش میبره ی دکتری میگه ۴تاروغن قاطی کن وچرب کن شکمشو و ...

میگف بعد ۴۰روز اروم گرفته 

2706