2733
2734
عنوان

حس میکنم مادر خوبی نیستم

| مشاهده متن کامل بحث + 289 بازدید | 37 پست
اره طبیعیه
گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این بام بنشسته در کمین پرنده ای پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم بهتر بذار بره بغل بقیه چه اشکالی داره اگر از نزدیکانت باشن، من که از خدامه بچه هام پیش نفر سوم که هستیم با اون باشن هم اون طرف بچه رو بیشتر دوست داره هم من یکم استراحت میکنم
گفتند که او عاشق گیسوی کمند است...موهای من از عصر همان روز بلند است...!
2731
از امروز کلا تصمیم دارم یه کم روشم رو عوض کنم کلا خدایا از دست این بچه داری همینجوریش به هیچ کاری نمیرسیدم و حالا هم تصمیم دارم یکسره بغلش کنم خداکنه قدر بدونه
چون اجتماعیه
گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این بام بنشسته در کمین پرنده ای پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
طبیعیه عزیزم بابا من یه هفته اس پرستار بچه اوردم اصلا دیگه کاری به من ندارن بچه هام همش با پرستارشونن
گفتند که او عاشق گیسوی کمند است...موهای من از عصر همان روز بلند است...!
پسر منم توی جمع اصلا بغل من نیست مدام دوست داره بغل بقیه باشه ربطی به کم محبت کردن شما نداره ولی هر وقت خواست حتمااا بغلش کن تو هر شرایطی
پر نقش تر از فرش دلم بافته ای نیست    از بس که گره زد به گره حوصله ها را...
بزرگتر بشه خوب میشه دیگه؟؟اخه من کلا همین یدونه بچه رو میخوام داشته باشم و همش فکر میکنم اگه این یکی هم اینجوری باشه که دیگه هیچی از مادری نفهمیدم ضمنا من از شش ماهگی به دلایلی شیر خودم رو دیگه ندادم و کلا هیچ وابستگی به من نداره الان
2706