2733
2734
عنوان

خانم های باسیاست راهنمایی لطفاً می‌خوام رانندگی یاد بگیرم

| مشاهده متن کامل بحث + 312 بازدید | 33 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
چطور ب سرکار رفتنت گیر نداده

چون شش ساله دارم براش تلاش میکنم و دیگه کم آورده بود امسال میگن خدایا کمکی کن امسال قبول بشه دیگه بیچاره مون کرده اینقدر درس میخونه و کلا با شغل معلمی مشکلی نداره

رشتت چیع؟چرا شش سال تلاش کردی؟دفعه چندمه ازمون دادی

چهار سال برا دانشگاه فرهنگیان کنکور دادم که قبول نشدم ولی در کنارش لیسانس علوم تربیتی گرفتم پارسال آزمون دادم قبول شدم ولی چون تاریخ مدرکم با اون تاریخی که اعلام کردن عقب تر بود قبول نکردن امسال هم باز استخدامی دادم قبول شدم مصاحبه هم دادم فقط جواب مصاحبه مونده

چون شش ساله دارم براش تلاش میکنم و دیگه کم آورده بود امسال میگن خدایا کمکی کن امسال قبول بشه دیگه بی ...

من چندوقت پیش رفتم ثبت نام کنم ۲۷۰۰بودولی چون عکسام قدیمی بود گفت برو جدید بگیر بیا،منم یه کم تنبلم ،دوباره چندروز پیش زنگ زدم پرسیدم گفت ۵۵۰۰😳😳😳گفتم یاخدااا 

چهار سال برا دانشگاه فرهنگیان کنکور دادم که قبول نشدم ولی در کنارش لیسانس علوم تربیتی گرفتم پارسال آ ...

ه به سلامتی انشاالله، منم لیسانس علوم تربیتی دارم،خواهرشوهرم دوسال پیش قبول شد الان معلم کلاس سوم ابتدایی،فدق لیسانس روانشناسی داره،معدل باید بالا باشه؟؟

2706