2737
2734

سلام 

راستش میخوام یه اعترافی بکنم من کارمندم و پست خیلی بالائی دارم اما هیچکی ازم حساب نمیبره حتی بچه هام و شوهرم و حتی کارمندهای زیر دستم به هر کی محبت می کنم ازم سو استفاده می کنه اگه با گرمی احوال پرسی کنم چند دقیقه بعدش درخواست مرخصی روزانه و استعلاجی میدم بی محلی می کنم بازم نتیجه نداره موندم چیکار کنم از نظر قد و هیکل از همه سرم ولی از نظر جرات از یه بچه کمترم

کتاب های شیوه های مدیریت رو باید بخونی شما که سمت داری 

من با استعداد بودم، یعنی هستم ؛بعضی وقت ها به دست هایم نگاه میکنمو فکر میکنم که میتوانستم پیانیست بزرگی بشومیا یک چیز دیگر، ولی دست هایم چه کار کرده اند؟یک جایم را خارانده اند، چک نوشته اند، بند کفش بسته اند،سیفون کشیده اند، دست هایم را حرام کرده ام، همینطور ذهنم را ...!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
واسه بالا بردن اعتماد به نفس کتاب سراغ ندارین؟

اول بگو عزت نفست خوبه؟ 

من با استعداد بودم، یعنی هستم ؛بعضی وقت ها به دست هایم نگاه میکنمو فکر میکنم که میتوانستم پیانیست بزرگی بشومیا یک چیز دیگر، ولی دست هایم چه کار کرده اند؟یک جایم را خارانده اند، چک نوشته اند، بند کفش بسته اند،سیفون کشیده اند، دست هایم را حرام کرده ام، همینطور ذهنم را ...!
2738
2706