2737
2734
عنوان

از شوهرم متنفر شدم

4295 بازدید | 144 پست

یه ماه که عروسی کردیم.از قبل اختلاف داشتیم از چشم افتاده و با نفرت دارم زندگی میکنم باهاش.

چندبار تو دعوا بدجور کتکم زد و تهدیدم کرد به کشتن بیشتر ازش نفرت پیدا کردم.

اجازه نمیده هروقت خواستم دلم تنگ میشه خونه مامانم برم. میگه هروقت من گفتم باید بری...اجازه نمیده با خواهرم برم بیرون

بیش از حد عصبیه وشکاکه، همیشه باید حرف این باشه

فقط 9 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

چرا تو عقد که اختلاف داشتی به جدایی فکرنکردی؟

مرا تا دل بُوَد  دلبر تو باشی♡   سرگروه سبز💚 سرگروه طلایی💛                                                        یه تثبیتی با اراده💪💛                            وزن شروع : ۷۶     قد : ۱۷۰     وزن فعلی : ۶۴

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
چرا تو عقد که اختلاف داشتی به جدایی فکرنکردی؟

چون این رفتارش جور نشون میداد که بهتر شده بود ولی بعد عروسی صدبرابر بدتر کرد

1
5
10
15
20
25
30
35
40

بعدددد اونوقت شما چجور قبول کردید با همچین آدمی زندگی کنید ؟؟؟ خواهشاً گول اینکه بچه بیاری خوب میشه را هم نخور .اینا حرفهای خاله زنک آن .بعدم زودتر جدا شو و عمرت را با این آدم تلف نکن .گور پدر حرف مردم

وقتی از چشمت افتاده بود چرا دیگه عروسی کردی؟

همه چی عروسی انجام شده بود الانم قصدم جدایی ولی یکم میترسم از عصبانیتاش اذیتتم نکنه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2740
چون این رفتارش جور نشون میداد که بهتر شده بود ولی بعد عروسی صدبرابر بدتر کرد

نمیتونی ببریش مشاوره؟

مرا تا دل بُوَد  دلبر تو باشی♡   سرگروه سبز💚 سرگروه طلایی💛                                                        یه تثبیتی با اراده💪💛                            وزن شروع : ۷۶     قد : ۱۷۰     وزن فعلی : ۶۴
بعدددد اونوقت شما چجور قبول کردید با همچین آدمی زندگی کنید ؟؟؟ خواهشاً گول اینکه بچه بیاری خوب میشه ...

اره..از درون داغونم دیگه افسرده شدم یک ثانیم نمیتونم وجودشو تحمل کنم بددهن بی اعصاب شکاکه پول منو گرفته با جنگ و دعوا و تهدید ک مثلا ازش بترسم میگه پول تو مال منه طلبکارم هست

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پیش روان پزشک بره قرص ارامبخش بگیره شاید خوب شه نمیدکنم مشاوره نمیاد

یا ببر درمانش کن

یا جداشو

اینجوری فقط خودتو عذاب میدی

2706