2733
2739

سلام خانما ،من بچه اولم سزارین شدم ،واسه باردار شدن بچه دوم هم کلی مشکلات نازایی داشتم، رفتم عکس رنگی و هر دو لولم انسداد داشت و با انجام عکس رنگی باز شد ، موقع سزارین بچه دوم دکتر بهم گفت خیلی چسبندگی داشتی ،الان واسه بچه سوم اقدام کردم ،رفتم پیش متخصص زنان و اینا رو بهش گفتم میگه احتمال داره لوله هات گرفته باشه باید بری عکس رنگی ،من دو سال پیش سزارین شدم  ،کیا مثل من بودن و تجربه دارن خیلی نگرانم نمیخوام برم عکس رنگی خیلیییی دردناک ....

انشااله که چیزی نیست من تجربه اینو نداشتم اما پیگیری کن توکلت به خدا باشه . منم دوست دارم بچه سوم اقدام کنم اما همه بهم حمله میکنن آخر گفتم غلط کردم بابا نمیارم

خدایا میشه بغلمو بادستات پرکنی 
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

انشااله که چیزی نیست من تجربه اینو نداشتم اما پیگیری کن توکلت به خدا باشه . منم دوست دارم بچه سوم اق ...

انشالله ،من چند تا دلیل دارم واسه به دنیا آوردن بچه سوم و حتما میخوام و به خاطر سنم و پایین بودن ذخیره تخمدانم بچه دوم رو که از شیر گرفتم اقدام کردم الان ۳ ماهه اقدامم 

2742
انشالله ،من چند تا دلیل دارم واسه به دنیا آوردن بچه سوم و حتما میخوام و به خاطر سنم و پایین بودن ذخی ...

دلیلاتو اگه میشه بهم بگو . من خودم دوست دارم خانواده گرمی باشیم چون جز بچه هام کسی رو ندارم سزارینی هم هستم مثل تو . بعد سنم واسه دوتا اولی کم بود هیچی نفهمیدم از بچه هام

دلیلاتو اگه میشه بهم بگو . من خودم دوست دارم خانواده گرمی باشیم چون جز بچه هام کسی رو ندارم سزارینی ...

من تک دخترم و ی داداش بیشتر ندارم که اونم از روزی که ازدواج کرد کلا ی آدم دیگه شد سال تا سال همدیگه رو نمیبینیم ،از اول خیلییی تنها بودم همیشه آرزوم بود ی خواهر داشتم که باهاش درد دل کنم ،الانم شهری که زندگی میکنیم از خانواده شوهرم دوریم اونا هم خیلی خسیسا واسه همین زیاد رفت و آمد نمیکنن ،خلاصه که نمیخوام بچه هام مثل خودم تنها باشن خیلی دوست دارم بچه سوم بیارم که یا پسرم ی برادر داشته باشه یا دخترم ی خواهر داشته باشه ،از طرفی شوهرمم عاشق بچس و از نظر مالی  هم مشکلی نداریم 

2740
شوهرتم راضیه واسه سومی ؟

بله گلم اون بیشتر از من مشتاق ،دوست دارم خانوادم خودم مثل خانواده پدرم کوچیک نباشه ،از وقتی یادمه داداشم که از من بزرگتر همش بیرون بود با دوستاش و پدرمم سر کار بود ،مامانم میرفت خرید و کارای بیرون و خلاصه من همش تنها بودم ،الانم که ازدواج کردیم مامان و بابام خیلی تنها شدن همش مامانم میگه اگه بچه بیشتر داشتم الان اینقد تنها نبودم ،همیشه تو عید و تعطیلات و سال تحویل و شب چله و ....بیشتر تنها هستن ،من سعی میکنم تنهاشون نزارم ولی ...

بله گلم اون بیشتر از من مشتاق ،دوست دارم خانوادم خودم مثل خانواده پدرم کوچیک نباشه ،از وقتی یادمه دا ...

ما هشت تا خاهربرادریم اما از دشمن بدترن انقد بد ذاتن رفت و آمد نداریم منم تنهام و دقیقا فکر شمارو دارم و سومی رو میارم

ما هشت تا خاهربرادریم اما از دشمن بدترن انقد بد ذاتن رفت و آمد نداریم منم تنهام و دقیقا فکر شمارو دا ...

دقیقا خانواده شوهر منم همین طورن ۸ تا بچن هیچ کدوم چشم دیدن همدیگه رو ندارن و خیلی به هم حسادت میکنن 

ما هشت تا خاهربرادریم اما از دشمن بدترن انقد بد ذاتن رفت و آمد نداریم منم تنهام و دقیقا فکر شمارو دا ...

چرا خواهر برادری ها اینجوری شدن ...هر چه بچه بیاریم به دشمن هاشون اضافه میکنیم نه دلسوز ...

من تا خونه گریه کردم    

من با شوهرم بودم خانم که عکس رنگی رو انجام داد وقتی من حالم بد شد شوهرمو صدا کرد واسم آب میوه بخره  ،بعدم زیر بغلمو گرفتن بردن بیرون تا چند ساعت  گریه کردم از درد ...

من با شوهرم بودم خانم که عکس رنگی رو انجام داد وقتی من حالم بد شد شوهرمو صدا کرد واسم آب میوه بخره&n ...

من تنها رفته بودم باز خوبه شما همسرت بوده البته همه این درد رو تجربه نمیکنن ما چون گرفتگی داشتیم آنقدر درد کشیدیم مخصوصا اون لحظه که مایع رو تزریق میکنه

2706