2737
2739

بعضی ها میگن آره بعضیا میگن ن 

فردا می‌خوام برم چشم پزشکی چیکار کنم !؟ رو مچ دستمه البته خیلی کوچولوعه ها 

من اون موقع چادر سرم کردم رفتم اصلا ندیدن

با قلبی که سمت "چپ ِ" نمیشه راه "راست"رفت🥲❤️💙*۲۱Farvardin*💚🍀خدایا شکرت واس سلامتیم،خدایاشکرت واس *خانواده* خوبم،خدایا ازت واس همه چیزایی ک بهم دادی ممنونم🤲توتاپیک های من شاهد لحظات خوش من👧 هستید😍
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
 اعع پس منم میپوشم 😅

اره ساق دستت کن من همین کار کردم روسری سر کن گیره بزن ک اصلا شک نکنن😁🤭

با قلبی که سمت "چپ ِ" نمیشه راه "راست"رفت🥲❤️💙*۲۱Farvardin*💚🍀خدایا شکرت واس سلامتیم،خدایاشکرت واس *خانواده* خوبم،خدایا ازت واس همه چیزایی ک بهم دادی ممنونم🤲توتاپیک های من شاهد لحظات خوش من👧 هستید😍
من دوستم می‌گفت چند سال پیش ک رفته گرفته بهش ملی گیم. دادن 

منکه رفتم فقط چشامو معاینه کرد هیچ جامو ندید میخوای یه چیز آستین بلند بپوش فک نکنم ربطی به تتو داشته باشه 

کابوس ها اون چیزی نیست که تو خواب میبینی...کابوس ها؛همون چیزهایی هستن که بهت اجازه ی خوابیدن نمیدن...
2738
منکه رفتم فقط چشامو معاینه کرد هیچ جامو ندید میخوای یه چیز آستین بلند بپوش فک نکنم ربطی به تتو داشته ...

اره می‌پوشم حتما ولی شنیدم میگن استیناتوبزن بالا و لرزش دستتو چک میکنن و هزار تا دنگ و فنگ دیگه 

میخوای یکم پیشانیمم کانتور کنم بگن این چقدر سر ب سجده اس

😅😅😅😅🤣🤣🤣

نه دراون حد

آرایش نکن میگم دیگ اینجوری بری شک اصلا نمیکنن من اینجوری کردم

وای بحالت فردا بگن لخت کن تو مشکوکی 😅

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

ن کاریت ندارن 

ب امید خدا  ببینیم چی میشه

ایشالله ک چیزی نمیشه عزیزم