2737
2739

بچه ها شوهر من مشکل نعوظ داره بعضی وقتا با اینکه 34سالش بیشتر نیست...ی آدمی هست ک اهل لاس زدن با خانما خیلی زیاد هست..حتی چند بار هم فهمیدم ک دنبال زن بلند کردن هست..ببخشید ک اینطور گفتم....من پوستم سفیده تقریبا زشت نیستم قیافم خوبه بد نیست.تپل بودم رژیم گرفتم اندامم بهتر شده...نظافتم خیلی رعایت میکنم..کلا همیشه وقتی می‌خوام بخوابم خیلی ب خودم میرسم برا همسرم ...اما نمیتونم چرا اینجوری هست

نمونه ش همین دیشب ..از قبل اشاره کرده بود ک رابطه داریم.منم برا همسرم خودمو آماده کردم تر تمیز لباس خوب خوشگل کردم..اما نصف رابطه ک انجام داد بقیه شو نتونست ...و اونجاش شل شد..با وجود ک‌من خیلی باش گرم بودم

از دیشب اعصابم خرده میگم ..مگه ی مرد از ی رابطه چی میخواد ک من براس فراهم نکردم...شاید حسی ب من نداره..واقعا کلافم...

تقدیر💔
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
2740

مشکل از هر دو نفره. هم شوهرت اونقدر که باید تحریک نمیشه و مهارت شما کمه. و هم ایشون مشکل نعوظ داره.

پیشنهاد می کنم یه عدد قرص ویگراز 50 (فقط تولید کشور اسلونی) رو 1 ساعت قبل از رابطه مصرف کنه. البته اگه مشکل قلبی نداشته باشه. معجزه می کنه.

2706