2733
2734
عنوان

اعلام نتایج مدارس نمونه و تیزهوشان

296 بازدید | 17 پست

سلام . برای اون عده از عزیزانی که دغدغه ی اعلام نتایج رو داشتند ، اطلاع رسانی می کنم :

خدایا... هرکس... بیادم هست بیادش باش کنارم نیست کنارش باش و اگر تنهاست پناهش باش

Click Here 2 Get Free Comment Pics
Free Glitter Graphics

خب؟

لطفا دعا کنید شرمنده پدرومادرم نشم و هرچه زودتر برم سرکار و بی‌پولی نکشم🤲🏻😔اونا چشم امیدشون به من هست.🙏🏻🤲🏻💚 من باید زود درسم تموم بشه تا کمک خرج خانوادم بشم.💚اسفند۱۴۰۳ دفاع کنم🤲🏻.ممنون میشم اگر برای موفقیت تحصیلیم دعا کنید💚🌹لطفا دعا کنید از خطا به دور باشم🤲🏻💚من روزهای سختی میگذرونم با دعاهاتون خوشحالم کنید لطفا🙏🏻😔

💢 #نتایج #تیزهوشان و #نمونه_دولتی تا شنبه بعد از ظهر نتایج منتشر شود

✅ به گزارش خبرنگار مهر، چهارشنبه هفته گذشته بود که رضامراد صحرایی در گفتگو با خبرنگار مهر در خصوص زمان اعلام نتایج آزمون مدارس استعداد درخشان و نمونه دولتی، گفت: نتایج آزمون مدارس استعداد درخشان و نمونه دولتی امروز (چهارشنبه) اعلام خواهد شد.

پس از انتشار این خبر بود که مردم منتظر اعلام نتایج بودند و با اعلان نشدن اسامی پذیرفته‌شدگان، موجی از تماس‌های تلفنی به خبرگزاری مهر صورت گرفت و بسیاری از افراد نسبت به عدم انتشار نتایج آزمون مدارس استعداد درخشان و نمونه دولتی گلایه کردند.

بر همین اساس از الهام یاوری رئیس سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان پرسیدیم که چه روزی نتایج اعلام خواهد شد و چرا این اعلام نتایج با تأخیر مواجه شده است؟

🔹یاوری با اشاره به اینکه من مسئول انتشار و اعلام اسامی نیستم؛ گفت: با این حال فکر می‌کنم که امروز (شنبه) این اسامی منتشر خواهد شد.

🔹وی در پاسخ به این سوال که چرا اسامی برگزیدگان با تأخیر منتشر می‌شود گفت: مسائل و دلایل مختلفی برای این تأخیر وجود داشت. یکی از اصلی‌ترین دلیل‌ها این بود که ما به تعطیلات برخورد کردیم که به صورت ناگهانی این تعطیلات اعلام شد و ما نمی‌توانستیم در روزهای تعطیل نتایج را اعلام کنیم.

🔹یاوری گفت: برای اعلام نتایج لازم بود که همکاران ما در مراکز مستقر باشند و به تلفن‌ها و پیگیری‌های متعددی که صورت می‌گیرد پاسخ دهند. اعتراض‌ها و تقاضاهای تجدید نظر زیادی مطرح می‌شود که لازم بود زمان اعلام نتایج به ابتدای این هفته موکول شود.

🔹رئیس سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان تاکید کرد: من نمی‌توانم قول دهم اما حدس من این است که به احتمال خیلی زیاد تا شنبه بعد از ظهر نتایج اعلام شود. نتایج معلوم شده و همه اقدامات لازم برای انتشار نتایج انجام شده است و تنها اعلام نتایج مانده است

🔹یاوری خاطر نشان کرد: برخی از تست‌ها نهایی هم لازم است پیش از اعلام نتایج بر روی سامانه صورت بگیرد تا مبادا سامانه هک شود. در مجموع فکر می‌کنم تا شنبه بعد از ظهر نتایج منتشر شود.

خدایا... هرکس... بیادم هست بیادش باش کنارم نیست کنارش باش و اگر تنهاست پناهش باش

Free Glitter Graphics

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

اعلام شد؟

لطفا دعا کنید شرمنده پدرومادرم نشم و هرچه زودتر برم سرکار و بی‌پولی نکشم🤲🏻😔اونا چشم امیدشون به من هست.🙏🏻🤲🏻💚 من باید زود درسم تموم بشه تا کمک خرج خانوادم بشم.💚اسفند۱۴۰۳ دفاع کنم🤲🏻.ممنون میشم اگر برای موفقیت تحصیلیم دعا کنید💚🌹لطفا دعا کنید از خطا به دور باشم🤲🏻💚من روزهای سختی میگذرونم با دعاهاتون خوشحالم کنید لطفا🙏🏻😔
2728
💢 #نتایج #تیزهوشان و #نمونه_دولتی تا شنبه بعد از ظهر نتایج منتشر شود ✅ به گزارش خبرنگار مهر، چه ...

خاااک تو سرشون واقعا….. فقط بلدن استرس بدن

خاااک تو سرشون واقعا….. فقط بلدن استرس بدن

میگن خوردیم به تعطیلات ...

واقعا کدوم کشوری عین ایرانه ؟

جز اسی کسی پست منو ریپ نزنه .نظر شخصیمه.چرا باید درمورد نظر شخصیم به شما جواب بدم
2738
کسب جوابت رو دیده؟؟

جواب ها امده

قرار بوده تا ساعت ۱۲ برای همه باز بشه

برای من که سایت در دسترس نبوده فعلا

Free Glitter Graphics

اذین جان توی بارداریتون شما گلاب استفاده میکردین؟

عزیزم من همه چیز می خوردم

حتی زعفران که تو ماه های اول خیلی ضرر داره . من به خیال اینکه مقوی هستش دم می کردم و می خوردم . تو ماه دوم فهمیدم ضرر داره و مصرفش رو کم کردم

گلاب هم حتما می خوردم . فکر نمی کنم ضرر داشته باشه

Free Glitter Graphics

سلام شما هنوز سایت میاید؟یه سوال فوری دارم

لطفا برای بسته شدن خودبخودی حفره های قلب نی نی کوچولوم یه صلوات بفرستین.اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم.متشکرم.نی نی کوچولوی من الان یکسالو چند ماهشه 😍خداروشکر قلبش رو به بهبوده😍وقتی کامل بسته شد یه تاپیک اختصاصی میزنم😘😘
2706