2737
2739
عنوان

باردارهای عزیز یه لحظه میایین

80 بازدید | 16 پست

خیلی دلشکسته و ناامید شدم ،😢باردارم و ده هفته ام تموم شده سه چهار روزه لکه بینی داشتم و بعضی وقتا خونریزی شفاف و روان یا ( خون های سیاه قدیمی البته مقدارش کمه این خونا)دکتر و سونو رفتم هوماتم تشخیص دادن و گفتن با شیافت جذب یا دفع میشه ولی واقعا افسرده شدم وقتی سرویس میرم و خون میبینم انگار دنیا رو سرم خراب میشه  خیلیا میگن عادیه و مام داشتیم ولی واقعا نمیتونم هضم کنم ک چرا اینجوری دارم دوران بارداریم رو میگذرونم،😭

وای منم باردارم دیشب خواب دیدم تو ادرارم خونه انقد ترسیدم تو خواب مدام تو خواب میگفتم یا امام حسین این بچه نذر تو اسمش میذارم حسین فقط سالم باشه چون خون ریزی از علایم خطرناکی مثل سقط هست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام عزیزم 

بارداری چالش های خاص خودش داره 

هر کس به به نحوی درگیره 

من خودم سردرد و فشار خون پایین مداوم دارم با هیچ چیزی اروم نمیگیره به اضافه اگزما و حساسیت و خلاصه موارد ریز و درشت 

به عنوان قسمتی از این دوران که تا چشم بهم بزاری تموم میشه

در نظر داشته باش 

تا میتونی از روشهایی که ارومت میکنی و بهت انرژی مثبت میده استفاده کن 

خیلی ها تا اخر بارداری لکه بینی دارند 

با دارو و استراحت و ارامش کنترلش میکنند

2742

اگه دارو و شیاف میگیری نگران نباش 

من بارداری قبلیم وحشتناک داشتم 

این یکی هم دقیق یک هفته قبل بارداری داشتم الانم دارم نگران نباش هیچی نمیشه با امید بخدا 

فقط نزدیکی ممنوع چیزای گرم مثل جگر عدس هویچ نبات اجیل و ....نخور 

دسشویی فرنگی حتما استفاده کن نزار یبوست بگیری 

اگه قرار باشه با توجه به جیبم جایی برم فقط میتونم برم تو فکر   
اندازش چقدره عزیزم استراحت میکنی یا نه منم این دوران داشتم میدونم خیلی سخت و دلهره اوره ولی میگذره ت ...

دوروز خونریزی شفاف داشتم در حد اینکه کلا ده قطره اینا دیروز اصلا خونریزی نداشتم و خیلی خوشحال شدم لک بینی ان نداشتم اخرای شب کلا خیالم راحت شد اما صب رفتم سرویس دیدم باز لخته های قدیمی هست تو ادرارم

نمیدونم والا نه میتونم بزارم رو حساب عادی بودن نه میتونم کامل بترسم انقدر ک دکتر وسونو رفتم  هفته ی پیش دوبار سر لکه بینیم سونو رفتم 

گفتن شیافت واستراحت 

سه روزه در استراحتم خاهش میکنم برام دعا کن،😭

2738
اگه دارو و شیاف میگیری نگران نباش  من بارداری قبلیم وحشتناک داشتم  این یکی هم دقیق یک هف ...

نه بخاطر شیافته فکر کنم اصلا یبوست ندارم 

بقول شما پر ازچالشه و ادم کم حوصله ای مثل من واقعا  کم طاقتی میکنم

سلام عزیزم  بارداری چالش های خاص خودش داره  هر کس به به نحوی درگیره  من خودم سردرد ...

منم سردرد میگرنی داشتن قبل بارداری الانم بخاطر گرما  هرازگاهی میگیره میدونم  چقدر بده سردرد و چون منو کاملا فلج میکنه و دوسه روز درگیر میشم تا خوب شه 

این هونریزی پ لکه بینی دیگه نور علی نوره برام

وای منم باردارم دیشب خواب دیدم تو ادرارم خونه انقد ترسیدم تو خواب مدام تو خواب میگفتم یا امام حسین ا ...

اره ازاون خواب ها که انقدر میبینم اوایل بارداری همش خواب میدیدم پریود شدم ازوحشت بیدار میشدم

منم این بچه رو با نذرو نیاز ازخدا گرفتم خدا کمک کنه سالم بزرگشه و بغلم بگیرم

الهی هر چه زودتر صحت و سلامتی 

کلا استراحت کن 

فقط برای دستشویی از جات بلند شو

اونم فرنگی برو 

فیلم و سریال ببین کتاب بخون تا کمتر فکر و خیال بیاد توی ذهنت 

هماتوم به زودی جذب میشه 

انشاالله وارد سه ماهه دوم بشی کم کم مشکلات مرتفع میشه و نینی جای خودشو تثبیت میکنه 

2706