2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

میگذره عزیزم هیچ غمی پایدار نیست . و خوشحال باش که دوتا فرشته داری.بهترین روزارو برات آرزو میکنم

از خدا میخوام تویی که داری امضامو میخونی به هرچی میخوای برسی اگه منتظر بچه ایی اگه میخوای به عشقت برسی اگه شفای خودت یا کسیو از خدا میخوای از خدا میخوام هرچه زود ترخواستتو برآورده کنه. میشه برای رسیدن به عشقم برام صلوات بفرستیو دعا کنی  مرسی دوست خوبم ♥️.اگه دعا کردی بگو برات آیت الکرسی بخونم ..........👈به خودم قول دادم بهترین خودم باشم 👌 خدایا شکرت♥️
2738

منم امشب حالم خرابه. با شوهرم هیچ مشکلی نداشتم و امروز خیلی خوب بود ولی رفت تو اتاق و درو قفل کرد خیلی صداش زدم ج نداد بعد الکی گفتم وسیله میخام. و در باز کرد و وسیله رو داد خاستم برم داخل ، هولم داد بیرون و زیر زبون فحشم میداد. خسته هم نبود چون امروز خونه. بود . میترسم نکنه رفته پیام بازی با کسی میترسم خیلی😭😭😭😭😭😭😭😭😭یعنی چرا اینکار و کرد

پروردگارا مردم سرزمینم رو از بلا ،بیماری، دروغ ،جنگ حفظ کن.ازت میخوام همه ی مردم سرزمینم همیشه حال دلشون خوب باشه .
منم امشب حالم خرابه. با شوهرم هیچ مشکلی نداشتم و امروز خیلی خوب بود ولی رفت تو اتاق و درو قفل کرد خی ...

بخواد پیام بده تو سالن کنار شما هم می‌تونه بده مث خیلی از خائنای دیگه 

بد به دلت راه نده 

منم امشب حالم خرابه. با شوهرم هیچ مشکلی نداشتم و امروز خیلی خوب بود ولی رفت تو اتاق و درو قفل کرد خی ...

مگه میشه بی دلیل 

این روزها برای اینکه از هم سو استفاده کنند تنها نمونن بهم دیگه میگن عشقم
بخواد پیام بده تو سالن کنار شما هم می‌تونه بده مث خیلی از خائنای دیگه  بد به دلت راه نده

پس چرا اینکار رو کرد؟؟؟🥺 

پروردگارا مردم سرزمینم رو از بلا ،بیماری، دروغ ،جنگ حفظ کن.ازت میخوام همه ی مردم سرزمینم همیشه حال دلشون خوب باشه .

عزیزم تاپیکای قبلیت رو‌خوندم 

داری با عذاب خیانت زندگی می‌کنی هر لحظه چطور میگی مشکلی نداشتی؟

پس چرا اینکار رو کرد؟؟؟🥺 

ازش میپرسیدی

از خدا میخوام تویی که داری امضامو میخونی به هرچی میخوای برسی اگه منتظر بچه ایی اگه میخوای به عشقت برسی اگه شفای خودت یا کسیو از خدا میخوای از خدا میخوام هرچه زود ترخواستتو برآورده کنه. میشه برای رسیدن به عشقم برام صلوات بفرستیو دعا کنی  مرسی دوست خوبم ♥️.اگه دعا کردی بگو برات آیت الکرسی بخونم ..........👈به خودم قول دادم بهترین خودم باشم 👌 خدایا شکرت♥️
مگه میشه بی دلیل 

اره واقعا خوب بودیم حتی وقتی رفت دراز گشید دوسه دقیقه رفتم کنارش و نوازشش کردم و ولی اون پاشد گوشی منو ک تو اتاق شارژ بود رو درآورد و گذاشت تو هال و رفت قفل کرد الانم همون اتاقه . 😔

2706