2737
2739

تو محرم دسته میرفتیم برام خواستگار پیدا شده 

دیشب مامانم گفت یکیشونو انتخاب کن جواب بدم

اما من نظرم اینه هر دو یه جلسه بیان ولی مامانم میگه شهر کوچیکه میپیچه خوب نیست!

شرلیطشون

یکیشون لیسانس رادیولوژیه ٣٠ سالشه یه تیبا داره خونه نداره

تک پسره

یکیشون دیپلمه  ٣٣سالشه ،راننده ماشین سنگینه مال خودشه خونه داره و یه دنا پلاس داره ولی خانواده پرجمعیتین

اولی

برای کسی که میفهمدهیچ توضیحی لازم نیست وبرای کسی که نمیفهمدهر توضیحی اضافه است...آنانکه میفهمندعذاب میکِشندوآنانکه نمیفهمندعذاب می دهند...مهم نیست چه "مدرکی" دارید..مهم این است که چه "درکی" دارید...کلماتی که از دهانِ شما بیرون می آیدویترینِ فروشگاهِ شعورِ شماست..پسوای بر جمعی که لب رابی تامل وا کنند چرا که کم داشتن و زیاد گفتن مانند نداشتن و زیادخرج کردن است!پس نگذارید زبانِ شمااز افکارتان جلو بزند

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
منم نظرم اینه  هر دو یه جلسه بیان  ولی واقعا شهرمون کوچیکه  الان پخش شده هر دو خوا ...

خب دیگه وقتی پیچیده بیان یا نیان چه فایده داره

بعدم خواستگار واسه دختر که بد نیست

واسه پسر بده همه جا بره خواستگاری چطور نتونستن جلو دهنشونو بگیرن 

تمام کسانی که سرشون روی گردن خودشون هست رو دوست میدارم  
2738
من از خانواده پر جمعیت متنفرم  من بودم اولی رو انتخاب میکردم

منم خودم دوست ندارم

عمم که اومد گفت دوتا برادر بزرگ تر داره بیا ببین چه زندگی هایی دارنا ولی خب اولی موقعیت تحصیلیش مثل خودمه ولی برای خرید یه خونه نمیدونم باید چندسال کار کنیم 

فقط پول و تحصيلات ملاك نيست بايد صحبت كني باهاشو اخلاقشون قيافشون طرز برخوردبا خونواده خودشون و شما و خيلي چيزاي ديگه و اينكه اصلا كدوم به دلت ميشينه بعد تحصيلات و مال و منال رو در نظر بگير

اگه پولدار بود و دست بزن داشت چي؟ 

اگه تحصيلات داشت و شكاك بود چي؟

همه چي رو در نظر بگير

من نميدانستم معني هرگز را… تو چرا باز نگشتي ديگر؟   
منم خودم دوست ندارم عمم که اومد گفت دوتا برادر بزرگ تر داره بیا ببین چه زندگی هایی دارنا ولی خب اول ...

خب شاید سرمایه ای داره که میخواد زن بگیره

دُنبـالَم نَیـا ، اسیـر میشـي ... 🚶 ...                                      درخواستِ دوستي رَدِ 
2706