2733
2739
عنوان

دوستان بیرجندی.. یه لحظه لطفا

250 بازدید | 49 پست
از بین دکتر های معروف مثل عطایی،قنبر زاده ، خزایی و... (به جز ناصح) کدومیکی حاضرن زایمان دوم رو بعد از سز اولی طبیعی بر دارن. در مورد هزینش هم اگه اطلاعی دارید بگین . بیمارستان خاصی هست یا والیعصر؟
خدایا فرزندانم را در این دنیا به (ما) و ما را در ان دنیا به (فرزندانمان) ببخش... امین
مثل اینکه الان نیستین.. اگه ممکنه هر وقت اومدین پست بزارین من بعدا میام میخونم و استفاده میکنم.
خدایا فرزندانم را در این دنیا به (ما) و ما را در ان دنیا به (فرزندانمان) ببخش... امین
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مامان ابی جون من اطلاعی ندارم اما دکترمو قنبرزاده انتخاب کردم بیمارستان هم یا ولیعصر بایدباشه یا تامین اجتماعی همین دوتا زایمان انجام میشه
خداااااایا شکرت امام رضا ممنونم حاجتمو دادی خدااایاشکرت که جواب گریه هامو دادی و برام معجزه کردی من صدای قلب دخترخوشکلم شنیدم ان شاالله سالم و صالح بیاد بغلم......... ان شاالله خدا به همه منتظرا فرزند سالم و صالح بده . اللهم صل علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم ..اللهم عجل لولیک الفرج...التماس دعا
2742
ممنو ن زهره جان. اما از من شرایط فرق میکنه. اولی رو چهار سال پیش سز افقی داشتم با دکتر عطایی.. هر چند از سزارینم راضی بودم اما میخوام ببینم اگه بشه به امید خدا امکان زایمان طبیعی هست این یکی رو یا نه؟؟ ممنون که اومدی
قربونت برم همشهری عزیز ان شاالله شماهم به سلامتی زایمان کنی هنو یه دکتر طب سنتیم گفت دوقلومعلوم نیست بایدبرم سونو ان شاالله که دوقلو باشه
خداااااایا شکرت امام رضا ممنونم حاجتمو دادی خدااایاشکرت که جواب گریه هامو دادی و برام معجزه کردی من صدای قلب دخترخوشکلم شنیدم ان شاالله سالم و صالح بیاد بغلم......... ان شاالله خدا به همه منتظرا فرزند سالم و صالح بده . اللهم صل علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم ..اللهم عجل لولیک الفرج...التماس دعا
من قبلا مریض عطایی بودم اما دیدم برام وقت نمیزاره و استرس میده دیگه نرفتم و گفتم برم قنبرزاده
2738
ببخشیدمیپرسم شما کدوم بیمارستان زایمان کردید بچه اولتونو ؟هزینه سزارین چه قدره !؟من خودم سزارین دوست دارم اگه دکترقبول کنه موقع زایمان چون طبیعی که میگن ولیعصر خیلی اذیت میکنن
اره منم بعد تعجب کردم دیدم هنو هفته ی 6 هستی.خخخخخخ والا من چهار سال پیش والیعصر بودم. سز اورژانسی شدم به خاطر دفع مکیونیوم جنین بعد از اینکه کیسه اب رو پاره کردن. من تا شش سانت هم باز شدم و هیچ دردی نداشتم...ولی ماماها میگفتن انقباضم عالیه. بعدا از روی دستبندم فهمیدم عطایی عمل کرده با بیهوشی کامل
به نظر من بدن با بدن و تحمل با تحمل فرق میکنه. پچیشنهاد میکنم فعلا نظرت روی طبیعی باشه.. ورزش و کارهای مزبوطه رو انجام بده . اواخر ببین اگه همه چیز جنین اوکی هست مثل موقعیتش...وزن و دور سرش و از همه مهمتر روحیه ی خودت خوبه عزمتو جزم تر کن واگر نه اگه بخوای با ترس و اجبار بری طبیعی پیشنهاد سز میکنم. من خودم با ایمان کامل طبیعی میخواستم و تا اون مرحله هم یه ذره درد نداشتم اما خوب اخرش سز شد
دکتر عطایی خیلی افاده ایه قنبرزاده خیلی بهتره دوسش دارم. منم زایمان طبیعی رو بیشتر قبول دارم. چون یه سقط طبیعی تو پنج ماه داشتم دردش خیلی وحشتناک بود میگن زایمان دردش از سقط کمتره پس همون طبیعی میزام من ک یه بار دردشو چشیدم بیمارستانم خواهرشوهرم ولی عصر بود خیلی اذیت شد. زن داییم از ارتش راضی بود. منو دوستم و چندتا از فامیلم از تامین اجتماعی راضی بودیم. ب نظرم هم ماماها هم پرستاراش خیلی وقت میزاشتن برا مریض مهربونم بودن تو بیمارستان تامین.
موهاش دریا بود دنیامو زیبا کرد* فهمید دیوونم موهاشو کوتاه کرد
ر مورد جو بیمارستان والیعصر والا ماما ها کاری به ادم نداشتن و من خودم چون صبور و زود رنجم با خودم عهد کرده بودم الکی جیغ و داد نکنم مثلا یه خانومه جیغ میزد که ای واااای کیسه ابم پاره شده.. خوب این که جیغ نداره.. ماماهه هم با خونسردی گفت خوب میخواستی تا کی نگهش داری پاره شده که شده.. بعدم رفت... ولی من هیچی نمیگفتم و همکاری میکردم... بالاخره میگذره ولی اگه بتونی امای خصوصی بگیری خیلی خوبه.. دکتر خصوصی بدرد نمیخوره چون نمیان بالا سر ادم و نهایتا همون ده دقیقه ی اخر میان اونم اگه برسن ولی ماما از اول تا اخر باهات هست و چکت میکنه
دریا جون در مورد فرزانه سیف الدین چه نظری داری...؟؟ من هیچکدومو نمیشناسم. عطای رو هم خودشو ندیدم. از کارش راضی بودم اما هیچکدوم در مورد سوال من نگفتید:: دکتری هست مسولیت زایمان طبیعی بعد یه سز رو قبول بکنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
2706