2737
2734
سلام ، من هفته هشت بارداری هستم انتهای هفته دیگه قراره برم سونو ، هنوز مشخص نیست که وضعیت بارداری ام چطوره ؟ی سری علایمی دارم که تو سایت که سرچ کردم علایم بارداری دوقلو هست . میخاستم ببینم شما از چه زمانی متوجه شدید دوقلو باردارید و علایمتون چی بود. ممنون میشم راهنمایی کنید
و من در انتظار فرشته آسمانی دیگری هستم که زمینی بشه
من تا چهار ماهگی سونو نرفتم اصلن نمیدونستم دوقلو دارم اما خیلی شکمم زود بالا اومد
سلام آقاجان.....نمیدانم کجایی فقط دلم برایت تنگ است😢 دلم حکومت جهانی تو را میخواهد،در جهانی که همه ی دنیا تشنه ی عدالت است نمیدانم چرا کسی سراغ تو نمی آید تو که خود عدل هستی.....آقا جان دلم میخواهد پا در رکابت بگذارم و جان نثارت کنم.....غریب والغربا تویی که هزاران سال کسی نبود تو را نفهمید... نمیدانم ما شیعیان چگونه سر آسوده بر بالین میگذاریم وقتی نگاه مهربانت فقط به ماست.....نه به همه ی مسلمانان نه یهودیان نه مسیحیان، فقط ما شیعیان،نمیدانم کجایی آقا جان فقط دلم برایت تنگ است....
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
کاش منم دوقلو باردار بشم شما دارو مصرف کردین؟؟؟؟استارترجان مثلا چه علایمی ؟؟؟
میشه واسه سلامتی جنینم صلوات بفرستین.خدا خیرتون بده.🌹اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍوآلِ مُحَمَّدٍوعَجِّل فَرَجَهُم🌹
من بارداری دومم هست ، تو این یکی شکمم خیلی زود اومده بالا . دقیقا همین خیلی منو نگران میکنه . واقعا دوقلویی سخته. یعنی وحشتناکه
2738
من خیلی سعی میکنم چاق نشم ، هر روز ورزش میکنم ، خستگی و بی حالی مفرط هر کی میبینه با اینکه دو ماهم هست سریع متوجه میشه باردارم
سلام من از هفته پنج متوجه شدم.بتام ده هزار بود دکتر شک کرد گفت برو سونو.تو سونو مشخص شد دو تا کیسه تشکیل شده و داخل هرکدوم هم جنینه.البته بماند که دکتر کلی ترسوندم که نمیمونن و از این حرفا. پسرام الان ده ماهه هستن.
عزیزم توسونواول بری باتوجه به ضربان قلب دوجنین باشه میگن.من تو۸هفته ونیم سونودادم دوصربان قلب دریک ساک حاملگی.البته من بتام۸۰۰بودزیادازبتاشک نکردم دوقلوباشه.شکمم خیلی زودبزرگ نشدتو۴ماهگی معلوم بودحامله ام خودمم متوسط اندام بودم نه خیلی چاق نه لاغر.
گرنگهدارمن آنست که من میدانم شیشه رادربغل سنگ نگه میدارد.