2733
2734
عنوان

سنجش پسرم تکمیل نشده نگرانم😭

290 بازدید | 19 پست

سلام خوبین..من پسرمو فروردین برای سنجش کلاس اول بردم همه چیزش عالی بود ولی بخاطر بینایی مشکل داشت بهم گفته بودن ببرش دکتر چشم پزشک..بردم برگه هم تکمیل کردم..ولی متاسفانه مریض شدم..نتونستم ببرم..فکرم نمیکردم مهم باشه تا این حد‌‌‌‌..موقع ثبت نام گفتن باید میبردی بردم ولی هنوز تکمیل نشده ارجاع بینایی خورده‌‌..برای مدرسه اسمش تو سایت ثبت نشده..برای کتاب هم ثبت نام نمیشه😭😭😭زنگ هم میزنم  سنجش همش به میگن یه وقت دیگه زنگ بزن..اکثر اوقات جواب نمیدن..چکار کنم خیلی نگرانم.‌زنگ زدم آموزش پرورش مشکلم رو بصورت پیام صوتی مطرح کردم..کسی بوده تاحالا این مشکل رو داشته باشه؟؟خیلی نگرانم واقعا اعصابم خورد شده بخاطر این مسئله🥺🥺

خدایا شکرت🌹🌹🌹

ی دکتر پیدا نمیشه ببری؟

من از دیوانه ها دیدم ، هزاران عاقل مرده !•~•                                                                                                           خدایا همیشه هوامو داشته باش ❤                                    
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

اول باید بچه توی سایت سیدا توسط مدیر مدرسه ثبت بشه، از مدیرش بخواه که ثبتش کنه

نهایتش اینه بچه عینک بزنه ، نمیتونن ثبتش نکنن

بعد سایت ثبت سفارش کتاب باز میشه براتون

یکی از اصول اسلام عدالته، اگه مثلا ۴ همسری رو قبول نداشته باشی از دین خارج نشدی   👈 روشنفکرنماها معتقدن امر به معروف یعنی فضولی! ولی خودشون صبح تا شب در حال تلاشن که دیگران رو به کاری که از نظر اونها درسته هدایت کنن و در پی آزاد کردن نادانها هستن (انسانیت و خودخواهی یه جا جمع نمیشن!)👈 خدایا هزاااااااران بار شکرت 

حضوری برو تلفن فایده نداره

سلام 😂😂😂نمیدونم چی بنویسم 😂😂اسمم آش دوغه 😂😂پروفایلم دوتا قابلمه هست دلت خواست بگو 😂😋نگید چرا زرد بعضی جاها زرد درست میکنن 😂دیدار یار عاشق دانی چه ذوق دارد مانند ابری که دربیابان برتشنه ای ببارد 😂نمیدونم چرا یه دفعه این شعر اومد تو ذهنم 😂من مدافع مادرشوهر وخواهرشوهرم 😂😂فرارررررررر💃💃💃💃💃💃الکی گفتم 😂😂😂😋آخه اینجا همه طرفدار عروسن 😂ولی من طرفدار حقم .دوستدار شما آش دوغ 😂💖💔راستی عکس پروفایلم از خودم نیست از اینترنت گرفتم 😂اگ شاد شدی یه صلوات بفرس😛😛😛کجا بفرستو وبرو 🤣
اول باید بچه توی سایت سیدا توسط مدیر مدرسه ثبت بشه، از مدیرش بخواه که ثبتش کنه نهایتش اینه بچه عینک ...

مدیر میگه نمیشه..مدیر خودش بهم زنگ زده بود میگه ثبت نام نمیشه چون سنجش تکمیل نیست..الان تو کل مدرسه فقط مشکل پسر من اینجوریه..همه ثبت نام شدن😔

خدایا شکرت🌹🌹🌹
2738

امسال هنوز ثبت نام هیچکس قطعی نشده. اصلا نگران نباش بالاخره همه ثبت نام میشن و کتاب میگیرن.شما هم با خیال راحت ادامه سنجش رو انجام بده .

زندگی تاس خوب آوردن نیست. تاس بد را خوب بازی کردن است

ببین مرکز سنجش کجا بوده.  پاشو حضوری برو

اگر هم اونجا.  کارشون تموم شده. از اداره بپرس کجا هنوز سنجش دارن.    نگران نباش. هیج بچه ای بدون ثبت نام نمیمونه.   ولی زودتر انجام بده.  چون تا سنجش نکنی. ثبت نام نمیکنن.  تا ثبت نام نکنی.  کتاب نمیتونی بنويسی 

دیگه خودتون کم کاری کردید میدادید خواهری پدری کسی ببره کارای اداری شوخی نداره

مریض شدم عزیزم..شدید مریض بودم اینجا کسی رو ندارم شهرمون..خانواده ازم دورن

خدایا شکرت🌹🌹🌹
2706