2733
2734
سلام دوستان عزیزم من هفته 29 بارداری هستم دکترم آز قند هفته 22 نوشت و انجام دادم نرمال بود خدارو شکر ولی همه میگن زود نوشته باید بین 24 تا 28 آز میداد.در ضمن من اول شش که آز دادم تا اونموقع اصلا نمایلی به خوردن شیرینیجات نداشتم.ولی از پایان شش الان تقریبا یک ماهه هر روز چیزای شیرین میخورم .حالا میترسم نکنه قند خونم بالا باشه.اون موقع هنور زود بوده واسه این آز آخه همه اونایی که اومده بودن آز بدن یا آخر هفت بودن یا تو هشت.به نظرم شما دوباره برم یه قند دو ساعته بدم
خدا جونم هزاران بار شکرت واسه وجود دختر قشنگم و همسر عزیزم ...خدا جونم به همه منتظرا نی نی بده خواهش میکنم...الهی آااامین
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
من ماه هفت از خون دادم اونم فقط به خاطر اینکه وحشتناک شیرینی میخوردم اصلا سیر شیرینی نمیشدم اما خداروشکر نرمال بود علاقه به شیزینی دلیل نمیشه که قند خونتون بالاست
زمان هیچگاه دردی را درمان نکرده ، این ما هستیم که به مرور به درد ها عادت میکنیم
نه...دکتر خودش میدونه چه زمانی لازمه بری ازمایش
فروشگاه اجناس تزئینی ، کادویی و فانتزی بسیار شیک و ارزان...ابتدا خرید کنید و بعد هزینه آن را پرداخت نمائید.. ،http://www.sarinakado.ir شوهر مهربونم حمید؛دختر نازنینم سارینا....عاشقتونم.
2740
نمیدونم .انشالله که چیزی نیست مرسی یاسی جون. انشالله بارداری راحتی داشته باشی
خدا جونم هزاران بار شکرت واسه وجود دختر قشنگم و همسر عزیزم ...خدا جونم به همه منتظرا نی نی بده خواهش میکنم...الهی آااامین