2737
2739
سلام منم مثل خیلی مامان هایی که فرشته هاشون رو میخوان برای بار اول ببرن مهد دلشوره دارم یک نفر مطمین تعریف مهدکودک سیمین تو پونک رو کرده اگه کسی اطلاعات داره ثواب میکنه بگه، مرسی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مهد سیمین خیلی خوبه

اگر بتونی ثبت نام کنی شانس آوردی

چون تو لیست مینویسن بعد یکسال نوبتت میشه

خلوته فقط اندازه ظرفیت پذیرش دارن من دخترم کلاس اول اما تابستون میره سیمین عاشق سیمینه

مدیرش خانم رستم کلایی یه خانم نسبتا مسن بی نهایت مهربونه

یکبار دیر رسیدم بچمو بردارم دیدم رفته پشت میز یه عروسک کرده دستش واسه بچه هایی که موندن دو سه نفر بودن نمایش عروسکی داشت اجرا میکرد

خیلی خوشم اومد

باورکن بعضی ها تنهاترت میکنند. 🥺🥺 
2728

سلام من پسرم رو واسه پیش دبستانی گذاشتم مهد سیمین همیشه با خودم میگم کاش زودتر گذاشته بودمش خیلی خیلی خوبن واقعا راضی هستم مدیر مهد خانوم رستم کلایی واقعا خانوم مهربون و فهمیده ای هستن و اگه میخواین مطمین بشین می تونین یه روزصبح زود برید دم مهد کودک وایسین و ببینید همه بچه ها به طرف مهد می دوند  

سلام دختر من هست  ماه هستش که داره میره مهد سیمین همه. چی خوب بوده تا بحال همی رفتارشون عادیه خانوم رستم کلایی مدیر مهد خیلی خوبن ولی مدیر داخلیش به اسم بهار واقعا غیر عادیه یه جوری انگار لجبازه 

سلام دختر من هشت  ماه هستش که داره میره مهد سیمین همه. چی خوب بوده تا بحال همی رفتارشون عادیه خانوم رستم کلایی مدیر مهد خیلی خوبن ولی مدیر داخلیش به اسم بهار واقعا غیر عادیه یه جوری انگار لجبازه 

2738

خاله بهار سخت گیر هست چون در حقیقت اون کل مهد رو می چرخونه و به نظرم لازمه، بعد من خودم دیدم تو خیلی از مهد ها جلوی مامان با بچه مهربون رفتار می کنند و قربون صدقه ات می رند ولی پات رو میزاری بیرون رفتارشون تغییر می کنه ولی اینجا دقیقا برعکس خیلی جدی برخورد می کنند ولی بچه ها عاشقشونن چون واقعا دلسوزن ، من به شخصه واقعا راضی هستم و همش میگم کاش دبستان هم داشتند، شهریه هم برای پیش دبستانی و تا ساعت ۵ بعد از ظهر با کلاس موسیقی که من اضافه خودم نوشته بود حدود ۱۱۰۰ میشد