2733
2734
سلام . من تا حالا موهام رو یکدست رنگ می کردم توی خونه . امسال می خوامموهام رو کمی کوتاه و کنم و رنگش رو عوض کردم . دیدم چند جا نوشته آمبره و سامبره و ... نمی دونم چیه و چه جوریه ؟ کسی تا حالا انجام داده ؟ با دکلره است ؟ قشنگ میشه ؟ متفاوته ؟
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
عزیزم من هنوز انجام ندادم ولی از عهدش برمیام...به نظرم بهتره برای راهنمایی کامل و انتخاب رنگ بری تاپیک البالو جون معمولا انلاین و زود و با ریز جزییات جوابت را میده منم از البالو کمک گرفتم...
من الان موهام اینجوریهچون دکلره داشت از فدیم و الان دکلره هاش اومده دم منم به عسلی گذاشتم روش دماش کرم کاهی شد و ریشش عسلی اما بهنظرم اصلا قشنگ نیست عین شلخته هاس رنگ موی یکدست یه چیزه دیگس هر چیزی که مد بشه خوشکل نیست به نظرم من تصمیم دارم عید پرکلاغیش کنم
چون بَسی اِبلیسِ آدم روی هست👿پَس به هر دستی نشایَد داد دست🚫
دوسنان این لینک البالو خیلی خوب راهنماییتون میکنه و بسیار صبور و با تجربه اس... منم از ایشون پرسیدم... http://ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=993253&T=%D8%A2%D9%84%D8%A8%D8%A7%D9%84%D9%88_%D9%BE%D8%A7%D8%B3%D8%AE_%D9%BE%D8%B1%D8%B3%D8%B4_%D9%87%D8%A7%DB%8C_%D8%A2%D8%B1%D8%A7%DB%8C%D8%B4%DB%8C_%D9%BE%DB%8C%D8%B1%D8%A7%DB%8C%D8%B4%DB%8C_&PageNumber=224
2740
اتفاقا به نظر من اصلا کار راحتی نباید باشه نکته اش به اون مرز بین دورنگ هست که مرز واضحی نیست رنگ یکدست باز بهتره چون ریشه درمیاد فوقش مو دورنگ میشه ولی اینطوری سه رنگ میشه و خیلی شلخته

تفاوت بین روش رنگ مو امبره،سامبره، بالیاژ، کالرملتینگ و فویل

بالیاژ
لغت فرانسوی میباشد وبه تکنیکی گفته میشود که درآن آرایشگر آزادانه میتواند هر رنگی را که میخواهد روی موی مشتری انجام دهد و نسبت به روش فویلی نتیجه ی ملایمتری دارد.و توناژ رنگ نسبت به رنگ زمینه تفاوت زیادی ندارد. این تکنیک بین ستارگان هالیوودی و بازیگران سینمایی بسیار رواج دارد.

آمبره
آمبره هم یکی ازمحبوب ترین تکنیکها در سال های اخیر است و محبوبیت آن همچنان ادامه دارد. در رنگ مو به روش آمبره، رنگ تیره از ریشه شروع میشود و هرچه به ساقه میرسد روشنتر میشود. در روش آمبره مثل کوتاهی مو موها را تقسیم بندی کنید و به تعداد  ۸ و ۱۰ تکه گیره بزنید موها را روی صفحه دیسک صاف بازکرده و رنگ کنید.

سامبره
یک آمبره‌ی ملایم و روشن است که رنگ‌ها را طوری ترکیب می‌کنند (و بالاتر به سمت ریشه می‌زنند) که نتیجه به طبیعی‌ترین حالت ممکن برسد. اگرچه، در انتها همه جای مو روشن می‌شود و فقط جاهای اندکی از مو به صورت تیره باقی می‌ماند. روش جدیدی نسبت به آمبره است. سامبره ترکیبی ازآمبره وبالیاژ میباشد تغییر رنگ ازتیره به روشن ملایمتر ازآمبره است.

کالر ملتینگ
روش دیگری هم به نام کالر ملتینگ که مشابه با آمبره و سامبره میباشد با این فرق که از سه رنگ یا بیشتر در موی مشتری استفاده میشود واز هر رنگی در ریشه شروع میکنیم به ساقه که میرسیم نسبت به موی مشتری یک مقدارتوناژ روشنتر میشود و میتوانید از تنوع رنگهای گرم درکنارهمدیگر و یا رنگهای سرد درکنارهم استفاده کرد.

فویل
از فویل برای هایلایت کردن استفاده می‌شود و به دلیل کنترل راحتر و بهتر روی در زمان اجرا، استفاده از چندین رنگ در یک پروسه، مدیریت ساده‌تر مقدار مصرف از ماده‌ی رنگ کننده و جدا کردن موهای مورد نظر به عنوان رنگ پایه (یا رنگ اصلی مو) یکی از تکنیک‌های قدیمی و مورد پسند می باشد. البته این تکنیک هزینه‌ی بیشتری نیسبت به تکنیک‌های دیگر دارد (هزینه‌ی فویل و چند رنگی یا چند بعدی استفاده کردن رنگ‌ها) برای استفاده از فویل نیز باید موها را به قسمت‌های مختلف تقسیم کرد و لایه‌ای نازک از مو را انتخاب کرده، فویل را زیر آن قرار داده و رو را رنگ بزنید و سپس فویل را ببندید.

منبع : مدل مو سورا

سایت های من : decoboom.ir , sora.ir , arel.ir , bazsazio.com

سلام بچه ها واسه موی بلند تا گودی کمر وپر

هزینه بالیاژ چقدرمیشه؟

میخوام یه قلک بسازم از دلم❤خاطره های خوبُ سوا کنم وجیرینگی توی دلش بریزم💝یه روزی که پر شد قلکم از همه خاطراتت،نگاهت،کلامت،مرامت ...اونوقت بدجورمیشم اسیر ورامت😎