2733
2734
سلام دوستان لطفا بگین چند دورہ کلومفین مصرف کردین و باردار شدین
هرگاه زندگی باتمام سختی هاورنج هایش به سوی تو هجوم آورد،ناامیدنشو. خدای توویوسف یکیست...
بیاین از علائمتون بگین، ایا فرق داشت، پـــری عقب افتاد؟؟؟ ممنـــون میشم توضیح بدین
هرگاه زندگی باتمام سختی هاورنج هایش به سوی تو هجوم آورد،ناامیدنشو. خدای توویوسف یکیست...
سلام گلم من لتروزول خوردم و هنوز منتظرم اما کلومفین به نظرم قویتره و اکثر اطرافیانم دیگه نهایت سومین بار با مصرف این قرص باردار شدن
کسى که مؤمنى را براى گناهى سرزنش کند، نمیرد تا خودش آن گناه را مرتکب شود امام صادق علیه السلام
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
لیدا جان این قرصا چون به رشد ردن تخمک کمک میکنن به نظرم پری اصلا عقب نیفته چون اگه لقاح انجام نگیره پری میشی توسط تخمک.باز اطلاعات زیادی ندارم اما مطمینا عقب نمیندازه
کسى که مؤمنى را براى گناهى سرزنش کند، نمیرد تا خودش آن گناه را مرتکب شود امام صادق علیه السلام
من این ماہ کلومفین خوردم، پریودامم ۲۹ روزہ ھست، ۲۸ پری از دادم. منفی بود اما بیبی چکم ھمون روز + بود اما کمرنگ الان ۲ روز پری عقب افتادہ؟؟ گیج شدم
2740