2733
2739
عنوان

کمکککک گند زدم

187 بازدید | 10 پست
دوستان من با دکوکرم موهامو به پایه 8رسوندم تقریباوهویجی روشن بعدش ی رنگ بلوند دودی متوسط گذاشتم شمارش 7بود الان موهام سبز کشمشی شده چه کنم چه رنگی بزارم؟
مرد که تـــــــــــو باشی زن بـودن خـوب است .. از مـیان تمام مذکرهای دنیـا ... فقط کـافیـست پــای تــــــــــو در میان باشـد .. نمیدانی برای تـــــــــــــــو خانوم بودن چه کیــــفی دارد ..
نمیخام تیره بشه ولی ازین سیزی دربیام خواهشا رنگس نگید انشرلی بشم
مرد که تـــــــــــو باشی زن بـودن خـوب است .. از مـیان تمام مذکرهای دنیـا ... فقط کـافیـست پــای تــــــــــو در میان باشـد .. نمیدانی برای تـــــــــــــــو خانوم بودن چه کیــــفی دارد ..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
دودی یا زیتونی گذاشتی رنگ شکلاتی پایه 7 بخر بزار روی موهات
عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
2740
نمیخام تیره بشه ولی ازین سیزی دربیام خواهشا رنگس نگید انشرلی بشم