2737
2739
عنوان

شکست عشقی و اینده و ازدواجم

4192 بازدید | 24 پست
سلام دوستان یکساله که عشقم ازدواج کرده و من نتونستم فراموشش کنم در طول این یکسال خاستگارای خوبی داشتم ولی هیشکی به دلم نمیشینه ... از یه طرف فشار خانواده و اینده خودم و از یه طرف دلم رضا به ازدواج نمیده و میترسم پشیمون بشم ..... واقعا نمیدونم چکار کنم. ؟؟اونایی که تجربه شکست عشقی داشتند راهنمایی لطفا ،چقد طول کشید تا کسی غیر عشقتون به دلتون نشست؟؟؟
جایی که راه نیست .....خدا راه می گشایید
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
یک سااال؟؟ تو هم 30 سالته دیگه بچه که نیستی. من الان 21 سالمه فوق العالده ادم احساساتی هستم. سه سال تموم عاشق یکی بودم در حد جنون ولی نشد. از عقلم کمک گرفتم و تونستم از زندگیم ردس کنم کاملا و خوشحالم. شما که طبیعتا باید عاقلانه تر رفتار کنی از من.
خدایا همون که تو میخوای درسته. ولی یکمم اونو که من میخوام به خوشی قاطیش کن. آمین..... 🙏🙏
عقلتو بکار بنداز ببین کدوم خواستگار شرایطش خوبه با همون ازدواج کن. اون قدیمیه که ازدواج کرده تو هم که نمیخوای خونه خراب کن بشی پس الکی خیال بافی نکن تو ذهنت راحع به بهم رسیدن و اینا. بجاش منطقو جایگزین احساس کن
خدایا همون که تو میخوای درسته. ولی یکمم اونو که من میخوام به خوشی قاطیش کن. آمین..... 🙏🙏
2738
فکر میکنی سخته. منم حس تورو داشتم حالتو میفهمم. بزار زمان که بگذره یادت میره قشنگ. بدیاش یادت بیاد عکس و یادگاریا رو از بین ببر حل میشه به کمک زمان
دقیقا منم 21 سالمه.حدود 3 سال با یکی بودم.بهم زدیم الانم عین خیالم نیست.خیلی هم دوسش داشتم
‏200 سال پیش وقتی آمریکایی ها در لجن و کثافت زندگی میکردند ایرانیان مسواک میزدند.200 سال بعد وقتی آمریکایی ها کره ماه را فتح کردند ایرانیان همچنان مسواک میزدند!! آخه بهداشت خیلی مهمه
با یه موقعیت خوب ازدواج کن کم کم بهش علاقه مند میشی
‏200 سال پیش وقتی آمریکایی ها در لجن و کثافت زندگی میکردند ایرانیان مسواک میزدند.200 سال بعد وقتی آمریکایی ها کره ماه را فتح کردند ایرانیان همچنان مسواک میزدند!! آخه بهداشت خیلی مهمه
2706