2737
2734
عنوان

معرفی یه دکتر زنان خوب تو تهران

790 بازدید | 20 پست
دوستان سلام بچه ها من تاحالا دکتر زنان نرفتم از استرسش.. پس لدفا کسی ک معرفی میکنید یه ادم بسیار کار بلد و باحوصله باشه که ترسم بریزه... برای چکاپ میخوام برم ک ببینم عفونت یا کیست نداشته باشم همچنین غده تو سینم ..من دخترم بچه ها نیاید بگید چراتاحالا نرفایو اینا هاااا خخخخ فوبیا دارم خواهشا یه ادم کاربلد فقط من تهرانم و سمت غربم بوس بوس ساله نوتونم مبارک
چای داغی که دلم بود به دستت دادم...
آنقدر سرد شدم از دهنت افتادم
من دختر خالم پیش دکتر فریده کاظمیان میره . خیلی راضیه . من رفتم یه دفعه مطبش منتها من مطب پیروزی رفتم خیلی شلوغ بود دختر خالم میگه نون خوش اخلاقیشو میخوره
کاش بهش میگفتم قلبم به عشقش می تپه   فوقش میگفت نه بدجوری قفلم دیونه میشم وقتی که یادش میفتم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خوب جیگرم معرفی میکنی با تلفنو ادرس دیگه ولی اصلاااا شرقو بلد نیسم ... مطب دیگه ای نداره؟ ماشینم ندارم عاخه سخته واسم
2728
زنگ بزن 118شمارشو میده بهت . فک کنم روزای زوج شهرک غربه . من از غده تو سینه میترسم برم برا معاینه
کاش بهش میگفتم قلبم به عشقش می تپه   فوقش میگفت نه بدجوری قفلم دیونه میشم وقتی که یادش میفتم
2740
نازنین باید حتما چک شد من کلا از سیستم زنان زایمان میترسم کلاااااااااااااااا از همه چیش ولی باید رفت
33345236ببین این مطب پیروزیش . منشی جفت مطبشاش یکیه . زنگ بزن هم ادرس شهرک غربشو بگیر هم شمارشو . هم وقت
2706