2733
2734
عنوان

چادر بنی فاطمی

414 بازدید | 16 پست

من امروز از یه کانال تو ایتا با نام چادر بنی فاطمی چادر سفارش دادم اعتماد کرده بودم،ولی الان خیلی نگرانم،کسی چیزی از لوازم حجاب بنی فاطمی سفارش داده؟میارن؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من دوماه پیش خریدم منم میترسیدم ولی خدایش جنسش خوب بود مشکی مشکی هم بود 

وایی واقعا؟

مدلش چیبود؟نگین کاری بود؟چند روزه اوردن؟ معتبره؟ به خدا از لحظه ای که سفارش دادم همه دعوا میکنن میگن اشتباه کردی پولتو انداختی دور اونو نمیارن؟

2728
وایی واقعا؟ مدلش چیبود؟نگین کاری بود؟چند روزه اوردن؟ معتبره؟ به خدا از لحظه ای که سفارش دادم همه دع ...

آره عزیزم مدلش جده ساده بود خریدم ۴۷۵ خیلی راضی هستم ۴ ۵ روزه رسید دستم فکرش نمیکردم اینقدر خوب باشه منم اولش میترسیدم دیگه گفتم توکل به خدا 

زندگی بزرگترین شوخیه خداست💚💚💚 که ما زیاد جدیش گرفتیم 💜💜💜

سلام ببخشیدشماچادری که سفارش دادین دستتون رسید؟؟جنسش خوب بود؟باهدیه براتون ارسال کردن؟

گفت هر کسی رو تـوی قبــر خودش میذارن عیسی بـه دیــن خود، موسی بـه دیــن خود به ما چه ربطی داره بقیـه تـو جامعه چیــکار میکنن اما نشنیده بـود از پیامبر اسلام که : یـک فـرد گنهکار، در میـان مردم هماننــد کسی است که با جمعی سوار کشتــی شود و به هنــگامی که در وسط دریــا قرار گیـرد تبــری برداشته به سوراخ کــردن موضعی که در آن نشسته است بپردازد و هرگاه به او اعتـراض کننــد در جواب بگویــد من در سهم خود تصــرف میکنــم ! اگر دیــگران او را از ایــن عمل خطرناک بازندارنــد، طولی نمیکشد که آب دریــا به داخل کشتـی نفوذ کــرده و یکباره همه ساکنان کشتــی را به همراه کشتــی در دریا غرق می کنــد
2740
کرپ چند مدل داره  رویال  وی ای پی لاکچری  یادتون نیست کدام مدل بود پرز و آشغال جم ...

رویال هست نه من تا الان که دارم ازش راضی هستم 

زندگی بزرگترین شوخیه خداست💚💚💚 که ما زیاد جدیش گرفتیم 💜💜💜

اگ همونی باشه ک من خرید زدم ازش 

میرسونه جنساشم خوبه ولی گرونه بیرون با قیمت مناسب تر میتونی پیدا کنی همون جنس

خانوم معلم سال اولی..همسر یه اقای وکیل خوش اخلاق اما عجیب صبور و حرص درار...مامان یه پسربچه چش سیاه  8-اسفند-1402روزی ک نفسم گرفتم بغلم عاشقتم پسرم   اصفانیم و عاشق اصفهان 

آره بنی فاطمی چند تا شعبه داره

منم کانالشو دارم...ادرس مغازه هاشونم توی کانال میزارن فک نکنم فیک باشه حالا من فعلا ازشون خرید نکردم ولی بعید میدونم تقلبی باشه چون نشانی کامل مغازه شونو میزارن کانال

✋اَلسَّلامُ عَلَيْكَ يا اَبا عَبْدِاللهِ وَعَلَى الاَْرْواحِ الَّتي حَلَّتْ بِفِنائِكَ عَلَيْكَ مِنّي سَلامُ اللهِ اَبَداً ما بَقيتُ وَبَقِيَ اللَّيْلُ وَالنَّهارُ وَلا جَعَلَهُ اللهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّي لِزِيارَتِكُمْ ،✋اَلسَّلامُ عَلَى الْحُسَيْنِ✋وَعَلى عَلِيِّ بْنِ الْحُسَيْن✋ِ وَعَلى اَوْلادِ الْحُسَيْنِ✋وَعَلى اَصْحابِ الْحُسَيْن ِالهی زیارتش را دراین دنیا و شفاعتش را در آخرت نصیب مان بگردان💚
2706