2733
2739
عنوان

عمل لاپاراسکوپی کیسه صفرا

| مشاهده متن کامل بحث + 63022 بازدید | 87 پست
بله پریسان جون همین قرص بود
من زردیم خیلی بالا بود طوری که کم مونده بود دوباره عمل باز بشم ولی خدا رحم کرد با همین قرص دفع شد
شما تازه زایمان کردی؟
یه ضرب المثل قدیمی چینی هست که خیلی قدیمیه ،کسی به اون صورت یادش نیست، حتی خود چینی هام فراموشش کردن چه برسه به من که واستون بگم 
اما خیلی اموزنده بوده ! 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من تو بارداری خیلی معده درد داشتم ولی دکترا متوجه نشدن تا اینکه پسرم 15روزه بود با سونو معلوم شد
یه ضرب المثل قدیمی چینی هست که خیلی قدیمیه ،کسی به اون صورت یادش نیست، حتی خود چینی هام فراموشش کردن چه برسه به من که واستون بگم 
اما خیلی اموزنده بوده ! 
2731
پریسان جون من خرداد پارسال عمل کردم...یه چیزی حدود 13 ماه پیش....بعدش دیگه مشکلی نداشتم البته خیلی اشتهام زیاد شده ولی ارتباطی بهش نداره

غذاهای چرب رو کم میتونم تحمل کنم..اس اس میشم.........جیگر رو نمیتونم بخورم معدم اذیت میشه.کلا غذاهای چرب و سنگین معدمو سنگین میکنه اذیت میکنه
مرسی تمنا جون از راهنمایی.

مرسی بچه ها از اینکه راهنمایی میکنید.

بچه ها پوستتون پس چرب نشد؟ من باید برم دکتر پوست. نمیدونم چرا اینقدر پوستم چرب شده و جوش زده؟ شاید چون تغذیه ام خیلی خیلی کم شده و غذا درست نمیخورم.
هم چشمام هم پوستم خیلی زرد شده بود بعد از عمل
یادم نمیاد چه آزمایشایی دادم چون درد من تازه بعد از عمل شروع شد واصلا حالم خوب نبود
اما خیلی اموزنده بوده ! 
تمنا جون اینکه اشتها زیاد میشه رو من شنیدم. چون دکترم تاکید داشت که الان لاغر شدی باید مواظب باشی همینطور لاغر بمونی و تاکید کرد که زیاد برنج و اینا نخورم که دوباره چاق نشم. فکر کنم ربط داره .
2740
من پوستم از اول چرب بود و با عمل تغییر نکرد
اما خیلی اموزنده بوده ! 
مامانی علی من اینقدر از عمل ترسیدم ( موقع عمل ) که همش دعا میکردم سنگی توی مجرا نباشه برای همین قبل از عمل رفتم ام آر آی از مجاری صفراوی و مشخص شد که سنگی توش نیست ولی الان ازمایش انزیم کبد چیز دیگه ای رو نشون میده . البته همش احتماله چون درد هم ندارم . فعلا یک ماه قرار شد این کپسول رو بخورم .

خیالم رو راحت کردی عزیزم پس اگه سنگی باشه با این قرص رفع باید بشه:)
ببین من تیر 89 درد شدیددد معده گرفتم.خیلی شدید.روز تعطیل بود آزمایشگاه درمونگاه آزمایش دادم.نوشته بودن دستگاه خرابه بعضی چیزا رو چشمی شمارش کردیم.اونجا مشکل کبدی یا صفرا نشون داد.آنزیمها وحشتناک بالا رفته بودن منم افتادم به نذر و نیاز و التماس به خدا که هر چی هست بیمارستانی نشم.ولی انگاری کار درستی نکردم.بعد چند روز علائم شدید فروکش کرد.ولی هیچ دکتری دیگه نفهمید چیه.میگفتن چون بهتر شدی چیزی نبوده و مسمومیت یا عفونت بوده رفع شده.آزمایشگاه هم دستگاهش خراب بوده
من 11 ماه!!!!!!! درگیر بودم آندوسکوپی هم کردم سونوگرافی از همه جام داد دکتر از صفرا و کبد نداد!!!!همه جور آزمایش......همون روزای اول هم شدیدا زرد شده بودم.
بقیه دکترا هم میگفتن عصبیه!!!!چون شدیدا استرسی شده بودم و میترسیدم که ممکنه چی باشه!!!!!! اونا هم میگفتن پس دردت عصبیه!!!!!
آخرش دکتر اعصاب گفت اگر عصبی بود دردت باید تموم میشد این چند ماه.که دیگه اون بهم سونو داد و بعدشم عمل کردم....لاپرا

حالا من اصلا علایم نداشتم . تا یکماه پیش که درد خیلی خیلی شدید معده ( البته ما فکر میکنیم معده است و درواقع درد همون کیسه است که میزنه به معده ) داشتم رفتم دکتر و سرم برام نوشت و داروی معده . برگشتم خونه.

فرداشبش شنیسل مرغ خوردم چون چرب بود درد برگشت و فرداش رفتم دکتر گوارش اول اندوسکوپی کرد چیزی نشون نداد. دکتر شک کرد که این درد وقتی اینقدر شدیده پس حتما یه جای کار می لنگه. برام سونوی کیسه صفرا نوشت و معلوم شد پر از سنگه.

من بیشتر از 100 تا سنگ داشتم . دکترم توی اتاق عمل وحشت کرده بود از اینهمه سنگ !!!!!!!!
باورتون نمیشه من چقدررررررررر برای فرار از واقعیتتتت!!! تن به دکترهای مختلف دادم...یعنی بگم هفته ای یکبار من دکتر میرفتم همش فکر میکردم مریضی بد گرفتم که هیچ کس هم نمی فهمه!!
حتی عطاری و داروگیاهی چقدررررررر خوردم.توی همون چند روز اول هم کلی لاغر شدم یهو.از همینش ترسیده بودم.که چرا یهو..........
اگر همون روز اول به دکتر اون درمونگاه اعتماد کرده بودم.!!یه عمل بود و تموم.
راستی من بعد عمل دکترم گفت به خاطر این مدتها درد کنار ناف داشتی و نفخ شدیدددد چون کیسه صفرات عفونی شده بوده و جایی هم که عفونت باشه چسبندگی پیدا میشه .به روده هام چسبیده بود کیسه .که خدا رو شکر دکترم موقع عمل رفعش کرد.
جدی؟؟؟؟؟؟؟پس اشتهام زیاد شده و چاق شدم مال همونه؟؟؟؟البته الان رژیمم
بعدش هم فهمیدم که اون علائم شدیدی که داشتم و زردی و اینا توی روزای اول سنگ توی مجرا گیر کرده بوده و البته رفع هم شده بوده همون روزا.....

چند وقت بعد از عمل انزیمها تنظیم میشه ؟ من فکر کنم دکترم زود ازم ازمایش گرفت ! یکی از انزیمها بالاست هنوز و بهم کپسول ursoflor داده یه دونه صبح و یه دونه شب میخورم.

من که اینقدر شجاع بودم بینی ام رو عمل کردم و سزارین شدم اصلا نترسیدم ولی از این عمل به شدت ترسیدم چون یهویی و اورژانسی بود و یهو بی مقدمه بهم گفتن بیا بخواب اتاق عمل باید عمل بشی.

استرس و اضطراب شدید گرفتم خیلی خیلی ترسو شدم.
راست میگی پریسان؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟100 تا سنگ؟؟؟؟؟یا خدا.خوب شد عمل کردی راحت شدی...دیگه نگران نباش

ببین ما ارث هم داریم.مادربزرگم و خاله هام.من و بعد هم دخترخالم.

مال من 3 تا توی کیسه بود که اونم خیلیییی اذیت میکرد باز مال تو بیشترررر.....

من بر اثر حاملگی نبود....ولی دخترخالم از توی حاملگیش معده درد خفیف داشت تا.....دو ماه پیش که بچش یکسال و خورده ایش بود...مال اونم سنگ رفته بود توی مجرا گیر کرده بود........دفع هم نمیشد...با آندوسکوپی درمانی ورش داشتن .بعد هم کیسه رو ورداشتن
اونم قبل عمل داروخورد چون آنزیمهاش به هم خورده بود.
2706