2737
2734
عنوان

ازدواج های لاکچری و پر هزینه

209 بازدید | 15 پست

جدیدا هر کس دیدم امسال عروسی کرده ،عروسی هاشون آن چنانی بود‌ 😐. از عقد کنون تا روز عروسی شون. ینی مو به موی هرچی این بلاگرای تازه به دوران رسیده میکنن. البته چون هر دیقه از زندگی خصوصی و مراسماشون فیلم و عکس میزارن میگم و گرنه سرک نمیکشم تو زندگی اینو اون ببینم چی میکنن.از خرج عروسی و ولخرجی های اینا میشه واسه سه نفر جشن عروسی گرفت .اون وقت یه جوون میشناسم ۶ ساله همو دوس دارن ولی به خاطر وضع مالی بدی که دارن بهم نمیرسن .

نظرتون چیه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

متاسفانه چشم و هم چشمی خیلی زیاد شده همینم باعث شده جوون ها زیر بار ازدواج نمیرن و متاسفانه امار ازدواج به شدت کم شده

دوست خوبم لطفا درخواست دوستی ندهید متشکرم 
2731

هرکس واسه خودش برنامه و سلیقه ای داره یکی پولداره ولی ترجیح میده بیشتر خرج مسافرت های خارجی کنه

یکی هم دوست نداره عروسی مفصل بگیره

و هرکس هم خودش آینده خودش رو انتخاب میکنه

این دوتا زوج درس خونده هستن؟

شغل ثابتی دارن؟

دانش زبان یا علمی کافی دارن و پول ندارن؟

و .........

😁😍حامی حقوق حیوانات🌞🍃برای سگ های بی گناهه ممنوعه....🫂عاشقانه و گاهی هم متعصبانه حیوانات رو دوست دارم،حتی آخرین بار که یک مگس یا مورچه کشتم رو یادم نمیاد🌱☘️بخاطر این همه عشق و علاقه خیلی از آدم ها رو تو زندگیم کنار گذاشتم😁بله شاید من افراطی هستم🙏🌱
منم اگه پولشو داشتم ازدواج انچنانی میگرفتم دیگه هر کس نسبت به جیبش خرج میکنه

راستش به نظرم اگه زیاده روی بشه و باعث بشه آه تو دل بقیه بیاره اصلا خوب نیست .ولی بازم هر کس هر جور دوست داره

کار اشتباهیه. مخصوصا اگه اینطرف اونطرف هم فیلم بذاری که همه ببینن و بکنی تو چشم مردم.  هر چ ...

دقیقا منم همینو میگم. اگه باعث بشه یکی آه بکشه تو دلش همینم گناهه

2740
متاسفانه چشم و هم چشمی خیلی زیاد شده همینم باعث شده جوون ها زیر بار ازدواج نمیرن و متاسفانه امار ازد ...

خب تقصیر خودشونه والا من و همسرم هم تو همین زمونه ازدواج کردیم ولی خودمون انتخاب کردیم که ساده برگزار کنیم ولی زودتر بریم سر زندگیمون و سروسامون بگیریم  اونام مجبور نیستن چشم و هم چشمی کنن

خب تقصیر خودشونه والا من و همسرم هم تو همین زمونه ازدواج کردیم ولی خودمون انتخاب کردیم که ساده برگزا ...

کار خیلی خوبی کردین ولی همه مثل شما محکم و قوی نیستن.

بلاخره داریم تو جامعه زندگی میکنیم، باید اثر اجتماعی کارامون رو هم در نظر بگیریم. 

خب تقصیر خودشونه والا من و همسرم هم تو همین زمونه ازدواج کردیم ولی خودمون انتخاب کردیم که ساده برگزا ...

خیلیی هم عالی ان شالله زیر سایه سیدالشهدا خوشبخت و عاقبت بخیر باشید 

دوست خوبم لطفا درخواست دوستی ندهید متشکرم 
2706