2737
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

میگم اسفند زایمانته؟چندم بود آخرین پریودت؟

خوشگلم مامان منتظرته،زودتر بیاتو دلم😢خداروشکرتیرماه فهمیدم مامان شدم الان منتظرم برم صدای قلبتو بشنوم معجزه ی من😍قشنگترین صدای عمرم شنیدم،حالامنتظره اولین لگدهام😍اولین لگدهارو حس کردم،الان منتظره  دیدن روی ماهتونم
2740
نه خیلی دقت کردم به نوزاد و فهمیدم پسره

ای جونم انشالله اول صحیح و سالم باشه بد ی گل پسر.اخه ی دختر دارم گفتم اگ خدا صلا دونست پسر بشه😍

من نیازی  ب گرد بودن زمین ندارم ی موقه ی ادمی میشم ک تاحالا ندیدی
بلد نیستم لینک بزارم گلم

من برات میذارم

خوشگلم مامان منتظرته،زودتر بیاتو دلم😢خداروشکرتیرماه فهمیدم مامان شدم الان منتظرم برم صدای قلبتو بشنوم معجزه ی من😍قشنگترین صدای عمرم شنیدم،حالامنتظره اولین لگدهام😍اولین لگدهارو حس کردم،الان منتظره  دیدن روی ماهتونم
عکس باز نمیشه لینک بذار

https://www.uplooder.net/img/image/42/889e77204a5aabca5bf93b68e480c2ec/f017caac-8ffe-4500-82eb-e601d03af42c.jpg

2706