2737
2734

کسی نظری داره،  من باهیچکی ازخانواده شوهرم مشکلی ندارم فقط پدرشوهرم دیگ نمیخام ببینمش و شوهرم خیلی کم اونو ببینه چیکار باید بکنم دیگ خسته شدم؟ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

شما و پدرهمسرت باهم کنار نمیاین، حالا ب هر دلیلی.... چیکار به روابط پدر و پسر داری ؟ واقعا خودت میپسندی همسرت برعکس اینکار و انجام بده ؟!

منم آن شیخ سیه روز که در آخر عمر      لای موهای تو گم کرد خداوندش را ...🥀🥀
شما و پدرهمسرت باهم کنار نمیاین، حالا ب هر دلیلی.... چیکار به روابط پدر و پسر داری ؟ واقعا خودت میپس ...

ببین من انتخابمو کردم تو ی شهر غریب بدون خانوادم انقدر اراده اش رو داشتم ک موندم و دارم زندگی میکنم بدون هییییچ جا خالی کردنی،،  منتی نیس چون زندگی خودمه وقتی من دارم میجنگم میشه ک یکی ک هیچ تاثیر مثبتی نداره بلکه همش تاثیر منفی داره و علاوه بر این حتی بلدنیس باتک پسرش ب درستی رفتارکنه ک لااقل اونم از پدرش یاد بگیره و بابچش رفتارکنه ب نظرت الان این رابطه ارزش و موندنی داره دیگ؟  صرفا چون پدر و پسرن؟  صرفا چون ما ایرانی ها یادگرفتیم بخاطر خانواده هامون پدرامون یا مادرامون زندگی تاهلی رو نفهمیم یا خرابش کنیم؟ 

چرا چیکار میکنه؟

چیکار میکنه؟...  مثلا دومادش و شوهر من شوخی میکنن باهم خودشون باهم همسن و رفیقن بعد میپره وسط و دخالت میکنه توجمع باداد اسم شوهرمنو فریاد میکشه ک جنبه داشته باش ب نظر شما این درسته؟  

2740
چیکار میکنه؟...  مثلا دومادش و شوهر من شوخی میکنن باهم خودشون باهم همسن و رفیقن بعد میپره وسط و ...

خب اینا که به شما ربطی نداره شوهرتون خودش باید با پدرش حرف بزنه خودتونو تو مشکلات همسر و خانوادش دخالت ندید چون تهش شما بده میشین